Poláková a Samková dělaly kraviny! Vznikl z toho tento klip!

Eva Samková a Barbora Poláková

Autor: stars24.cz, ČTK

23. května 2019 11:14

Oceňovaná zpěvačka a olympijská vítězka ve snowboardcrossu. To je opravdu neobvyklý pár, ze spolupráce Barbory Polákové a Evy Samkové ale vzešel videoklip k nové písni. Bude se vám líbit?

Snowboardcrossařka Eva Samková znovu byla během své dovolené před kamerou. Po loňském cestopisném dokumentu, ve kterém s bývalým skikrosařem Tomášem Krausem představovala aktivity v různých částech Alp, tentokrát točila videoklip se zpěvačkou Barborou Polákovou. Jejich společné dílo k písni Poď si bylo na internetu zveřejněno ve středu.

Úřadující mistryně světa a olympijská vítězka z roku 2014 Samková Polákovou průběžně sleduje. "Potkaly jsme se na jednom koncertě a ona mě sama oslovila, jestli bych s ní nevyrazila. Hrozně jsme si sedly a doufám, že to z toho bude poznat," řekla.

Natáčelo se na Bali. Samková v klipu jezdí na koni i na motorce, dovádí na prkně na souši i ve vodě a je velmi uvolněná. "Furt jsme dělaly nějaké kraviny a byla to sranda. Tohle mě bavilo. Mohla jsem si dovolit chovat se tak, jak běžně doma, třeba tancovat v koupelně a tak," pochvalovala si.

Témata: Barbora Poláková Eva Adamczyková (dříve Samková)