René Kekely
stars24.cz

Lucie Bílá získala minulý víkend svého, už 20. Zlatého slavíka. Po problémech, kterými žila tato soutěž tento týden, a kdy vraceli ocenění Kabáti či Michal David, se Karel Gott ani Lucie Bílá nehodlají postavit do jejich řad. Co by ale zpěvačku mělo trápit více, je útok na jejího - dnes už expartnera Radka Filippiho.

„Zlatého slavíka vracet nebudu, nemám k tomu důvod. A co se kauzy Slavíci týče, nemám k ní všechny informace. Budu ráda, když mi je pořadatel poskytne. Slavíka považuji za ocenění od fanoušků,” nechala se slyšet Lucie Bílá.

Ta si musela ale kromě kauzy týkající se populární ankety přečíst i vzkaz, který jí na fanouškovské stránce nechala jistá žena. Nejenom otec Radka Filippiho, s nímž se urostlý mladík roky nestýká, ale i jistá Jitka Selmanová veřejně varuje Slavici před jejím ex, který dál zůstává v jejím týmu. Žena, která tvrdí, že nechce poškodit zpavčku, ale naopak ji ochránit, uvedla v otevřeném dopisu na sociální síti důvody, proč by se měla mít Bílá před svým “testosteronovým andělem”, jak ho sama nazvala, na pozoru.

Z Radka Fejerčáka, jak se Filippi původně jmenoval, udělala v podstatě přísavku, vypočítavého a sexuchtivého hřebce, který v podstatě atraktivní a movité ženy zneužívá. Slavice čelila podobným útokům na jejího fešáka hned od začátku, ale všechna taková obvinění jí nechávala chladnou. „Vy si myslíte, že kdybych neměla Radka prověřeného, že bych si ho ve svém týmu nechala...?,”říká o svém “chráněnci” zpěvačka.

Jenomže Jitka Selmanová, která se nebála veřejně uvést důvody, si myslí pravý opak. Přinášíme přesný přepis zprávy, kterou Slavici varuje a prozrazuje více:

"Důležité!

Lucie Bílá, nenaletělas! Radek Filipi (Fejerčák) není rovný člověk. Už když pracoval jako strážník v Ostravě, tak dlužil kam se podíval. Obcházel banky a žádná už mu ani nechtěla půjčit. V Praze si sice polepšil, ale nestačilo to. Musel prodat auto Octavii a taky svoji starou motorku (kdo ví jestli byla jeho). Povahou působí jako velmi pozorný elegán, ale opak je pravdou. Řekla bych životní role. Maže med kolem huby, hraje si na rozumného a chápavého, ale všechno jen bravurně předstírá za účelem zisku, který spočívá buď v penězích (na dluhy), ale velmi často v oblbování děvčat a žen za účelem sexuálního uspokojení. Nemá absolutně žádné zábrany.

Svoji roli dokonale v Praze rozjel ve velké. Praha je velká a anonymní. Rozhodně neztrácel čas. Před Zuzanou Filipi, oblbnul několika dívek, kterým psal a scházel se s nimi najednou a spal s nimi. Jak se říká lidově“ měl to rozjeté na několik stran. Nikdy žádné ženě nepřiznal, že nic nemá a že je zadlužený až po uši. Naopak i za poslední peníze si kupoval značkové věci, zval dívky do restaurací, aby si užil. Ve skutečnosti živořil a dále si půjčoval peníze v nebankovním sektoru. Opravdu povahou hajzl jak vyšitý.

Následně mu to se Zuzanou vyšlo a ukecal jí k svatbě pod slibem věrné lásky a nekonečně krásného života. Ano, jedna velká lež. Zuzana ho prokoukla a věděla, že tohle je falešný člověk a hloupý buran. Ano Zuzana si našla někoho jiného. Nechtěla žít s pitomcem a mít děti s člověkem, který bere steroidy.

Koncem roku 2015 už se rozvedli, ale Fejerčák nezahálel a už to měl rozjeté jinde. Mezi tím také stihl obeslat SMSkami všechny slečny, které po příjezdu do Prahy oblboval a sexuálně obšťastnil, zda se nějaká nechytne (dívky chtějí zůstat v anonymitě).

A tady se dostáváme k jeho nové snoubence Veronice, na kterou použil opět své metody a dal si s tím opravdu práci, protože už v září 2016 byl opět zasnouben s touto nevinou dívkou, které opět slíbil velkou lásku a společný spokojený život. Ona bláhová a důvěřivá podlehla a na jeho žádost si vzala pro něj půjčku. Další dluh Radka Feječáka.

Mezi tím stihl v období, kdy se rozvedl se Zuzanou a zasnoubit s Verčou, tak to začal standardně zkoušet i na Lucii Bílou. Tady si nebyl jistý, ale věděl, že tím nic neztratí jen může získat. Takto rozjel svoji hru. Vidina blahobytu v případě získání důvěry Lucie Bílé byla pro něj velkou motivací. Na magistrátu se mu nelíbilo, protože musel pracovat a nic neuměl. Už ho nebavilo spát v kutlochu na radnici a čekat až mu někdo zavolá. A jeho intriky s děvčaty na magistrátu se nikomu nelíbilo. Proto na okamžik dělal fitness trenéra s mottem“ fitness trenér byla moje jasná volba“ velmi vtipné.
Lucie Bílá naletěla a tuto pravdu píši proto, aby se to dověděla Lucie Bílá a zavčas se tohoto člověka zbavila. Proto žádám správce stránek, než smaže nebo zablokuje tento odkaz, tak jej předejte Lucii Bílé. Ona si nezaslouží takové utrpení a zneužívání. Za to, co jsem napsala, dám ruku do ohně a pokud bude potřeba poskytnu jí výpovědi dívek, které doplatily na faleš a podvodné chování mizery Radka Fejerčáka.

Tato informace není vtip a není záměr uškodit Lucii Bílé, ale naopak jí varovat a chránit před osobou, která předstírá poctivost, slušnost, zájem, city a velkou pozornost, kterou projevuje Lucii. Vše je za účelem zisku pro vlastní osobu. Nejedná se o pomluvu, ale fakta. Omlouvám se těm, kteří poznali Filipiho až po vzniku vztahu s Lucii Bílou a zdá se jim tento člověk sympatický. Není to pravda, v civilním životě to byl a stále je zhýralý, falešný děvkař a pohádkář, který dokáže manipulovat s lidmi. Jsem neutrální osoba a nejsem zaujatá. Jen je třeba si povšimnout, jak média dávají sodu Lucii Bílé, ale už nezveřejní nic na osobu Radka Filipiho, který je opravdovou příčinou neúspěchu Lucie Bílé.

Lucie je přitom pouze obětí."

Témata:

Lucie Bílá | Radek Filipi | Český slavík | stars24.cz

Vstoupit do diskuse