Výkonu české skupiny Lake Malawi na soutěži Eurovize si všimli i ve Velké Británii. Proč? Frontman skupiny Albert Černý totiž upoutal nejen média, ale i fanoušky!

Indie-popové skupina Lake Malawi, která se na Eurovizi probojovala až do finále, zaujala i Brity! Na twitteru se totiž řada z nich podivovala nad podobností Alberta Černého a Joeym Essexem, který se proslavil díky televiznímu seriálu The Only Way Is Essex.

„Diváci byli hysteričtí, když spatřili essexskou legendu na pódiu prvního semifinále Eurovize...“ poznamenal britský bulvární deník the Sun. „Roztomilý frontman dokonce rapoval s cockney přízvukem, což ho hvězdě reality show ještě připodobnilo,“ napsal The Sun.

O frontmanovi české skupiny hojně diskutovali fanoušci na twitteru. „Česká republika je zatím nejlepší – s roztomilým Joeym Essexem,“ psala například jedna z divaček. „Co dělá Joey Essex v Eurovizi,“ podivuje se další.

Další členové české kapely pak fanoušci z celého světa srovnávají se zpěváky Jamesem Bluntem a Seanem Mendesem. Doufejme tedy, že fanoušci svou přízeň české skupině zachovají i v sobotním velkém finále, které se uskuteční v tel Avivu! 

Témata:

Lake Malawi | Eurovize | Velká Británie | Albert Černý | Joey Essex | stars24.cz

Vstoupit do diskuse