Renata Schnabelová
stars24.cz

Spory mezi bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43) a bulvárním novinářem Pavlem Novotným (36) posledních pár týdnů plní a baví český tisk i internet. A jak to všechno začalo?

Celé to začalo tím, že Novotný veřejně okomentoval vztah Řepky s celebritkou Kateřinou Kristelovou (37), a jak bývá jeho zvykem, nebral si servítky. Kristelovou měl nazvat ‘‘peroxidovou blondýnou‘‘ a jejich románek shrnout tak, že je Řepka se svou milou jen proto, že nemá kde bydlet. Po nedávném rozvodu s modelkou Vlaďkou Erbovou (36) totiž přišel o dům i velkou část majetku. Jenže bývalý fotbalista sparty se rozhodl, že to tak rozhodně nenechá. Nepomyslel ale na to, že na sebe tak upoutá ještě mnohem více pozornosti, o kterou s partnerkou údajně nestojí.

Po komentáři Novotného začal Řepka psát na svůj facebookový účet věci jako například:

,,Rozhodl jsem se pobavit na cizí účet a představit vám prase, které všichni dobře znáte. Pavla Novotného.‘‘

img-responsive

Tomáš Řepka ve vířivce s Kateřinou Kristelovou | foto: Instagram

V jiném příspěvku navázal na urážení Novotného takto:

,,Seš neúspěšný hovado, který si myslí, že má vliv. Nemá. Nikdy neměl. V životě jsi dokázal velký h*vno. A pokud jde o tvoji posedlost na moji partnerku, kterou seš slavnej už řadu let, buď si jistej, že se máš na co těšit.‘‘

Za nedlouho po zveřejnění těchto příspěvků si oba zúčastnění smluvili schůzku. Co se ale na setkání stalo, má dvě verze. Řepka tvrdí, že se ho Novotný bál a podle jeho slov se choval jako ‘‘zraněná ču*ka‘‘. Dále tvrdí, že se po chvilce novinář sebral a z místa schůzky zbaběle ujel. Podle Novotného to ale bylo trochu jinak:

,,Tomáš Řepka mě sám poprosil o schůzku a já na ní přijel. Bylo to v Hostivaři a tam mi začal vyhrožovat, ať si ho smažu z facebooku, a když došermoval rukama, tak za pohledu Kristelové odkráčel. Já jsem tam dál stál. Tak jen říkám, jak jsem zbaběle utekl ze schůzky.‘‘ Celý rozhovor zakončil s tím, že je mu Řepky vlastně líto, jelikož z něj, kdysi velké fotbalové osobnosti, udělala Kristelová podpantofláka.

Pár dní po zveřejnění rozhovoru, kde se Novotný vyjádřil k jejich schůzce, vytáhl Řepka ještě silnější zbraně. Na svůj facebook nepsal už jen příspěvky s hanlivým obsahem o Novotném, na řadu přišla i jeho manželka a matka. Na to reagoval Novotný tím, že za doprovodu kamer přijel na místo, kde Řepka se svou partnerkou bydlí. Provokativně si oblékl slávistický dres a dlouho zvonil u jejich bytu. Doufal, že když se setkají s Řepkou podruhé tváří v tvář, celou momentální situaci budou moci v klidu probrat. Na Řepku se ale nedozvonil, takže druhý pokus o schůzku proběhl neúspěšně.

img-responsive

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová | foto: Instagram

,,Jediné, co já požaduji je, že se veřejně omluví chlapsky mojí ženě. On ale přes prostředníka uvedl, že se omlouvat nebude, tak jsme ve válce dál,‘‘ dodal později Novotný.

Jestli je celá tato válka realitou, nebo jen vtipem, díky kterému se oba zúčastnění pouze zviditelňují, můžeme jen hádat. Určitě ale budeme její průběh pro Vás nadále sledovat.

Témata:

Tomáš Řepka | Pavel Novotný | stars24.cz

Vstoupit do diskuse