Není to ani 14 dní, co poznal světlo světa duet Karla Gotta s dcerou Charlotte Srdce nehasnou, přesto už mohou doma na Bertramce účtovat první zisky. Půjde minimálně o desítky tisíc korun, existuje však naděje, že nakonec to bude i o řád víc.

Klip k duetu Srdce nehasnou legendárního zpěváka Karla Gotta a jeho dcery Charlotte už vidělo přes 3,7 milionu uživatelů oblíbené platformy YouTube. Do rodinné kasy tedy už brzy přistanou přinejmenším desetitisíce korun.

YouTube totiž provozovateli kanálu, v tomto případě Supraphonu, vyplácí za každých sto zhlédnutí korunu. Vydavatelství tak za každý milion přistane na účet 10 tisíc korun. Do finálního účtu je pak třeba přičíst i tantiémy za vysílání písně v rádiích, která si skladbu rovněž oblíbila. Podle Blesku může v tomhle případě jít dokonce o 100 tisíc.

Supraphon následně výdělek přerozdělí mezi Gotta a jeho dceru, svůj díl však dostanou i autoři duetu Richard Krajčo z kapely Kryštof a Petr Harazin ze skupiny Nebe. Největší procento však připadne rodinnému klanu Gottových.

K úspěchu písně dozajista pomohlo i několik fint. Legendární Gott například vylepšil svou přítomnost na sociálních sítích, když se napodruhé objevil na Instagramu, kde jako děti její generace je i jeho dcera Charlotte. Klíčový fígl je ale tak trochu podvod.

Karel Gott a Charlotte Ella Gottová - Srdce nehasnou (4:34) | zdroj: YouTube

Píseň je totiž úspěšně prezentována jako první duet Karla Gotta a dcery Charlotte, přitom tomu tak není. Společně už nazpívali titulní písně ke dvěma pohádkám, přičemž klip k loňské pohádce Když draka bolí hlava vidělo k dnešnímu dni jen 110 tisíc lidí. To už je dnes ale minulost.

Tři miliony zhlédnutí navíc zdaleka nemusí být stropem pro duet Srdce nehasnou. Povídat o tom může autor písně Richard Krajčo, který s Kryštofem několikrát překonal i hranici 20 milionů. A třeba Bára Poláková momentálně se svou Nafrněnou atakuje dokonce dvojnásobek, tedy 40 milionů zhlédnutí.

Loading...

Témata:

Karel Gott | Charlotte Gottová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse