Tentokrát Jakub Prachař nic neskrýval. Manžel Agáty Prachařové se včera po delší době znovu objevil v Praze, jeho žena u toho ovšem nebyla. Jakub totiž spolu s rodinou a přáteli vyrazil na prvoligový fotbal.

Když se Jakub Prachař na prvního máje naposledy objevil, ačkoliv jen na hodinu, ve vile v pražském Suchdole, jeho manželka Agáta mluvila o tom, že odjel na čtrnáctidenní natáčení pohádky v Brně. Tak dlouho v jednom zápřahu ale nakonec v jihomoravské metropoli nevydržel.

Zpátky do Prahy ho nepřilákalo vábení jeho partnerky, ale klíčový zápas v boji o titul v nejvyšší fotbalové soutěži. Jakub se na Instagramu pochlubil, že byl od 18 hodin jako divák přítomen šlágru Slavia – Plzeň, na kterém jako velký fanoušek sešívaných zkrátka nemohl chybět.

V hledišti přitom nebyl sám. Přímo vedle něj usedl herecký kolega Marek Taclík a ve stejné řadě měli místa i jeho otec David a sestra Mariana. K prvnímu instagramovému příspěvku večera Jakub připojil všeříkající pokřik: „Jedeeeeeeeeem“.

Jako oddaný fanoušek byl nakonec v závěru utkání svými hrdiny odměněn. Slavia zvítězila 3:1 a před Plzní si tři kola před koncem vypracovala komfortní náskok 5 bodů. Jakub propukl v euforii především po brance Tomáše Součka na 2:0 z pokutového kopu, kterou si dokonce natočil na video.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Goooooool

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar),

Zdali vedly jeho kroky ze stadionu domů do Suchdola, není jasné. Pražskou návštěvu si však Jakub Prachař evidentně užil na jedničku. Pod příspěvky na Instagramu se sice už tradičně objevily i nepěkné vzkazy, Kuba si z nich však nikdy velkou hlavu nedělal.

Témata:

Jakub Prachař | Agáta Prachařová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse