Jako časovaná bomba způsobila zpráva o údajném vztahu mezi Karlem Gottem (78) a Alicí Kovácsovou (51) manželkou Ondřeje Havelky (63). Ukazuje se totiž, že šlo o víc, než jen o nějaké vzplanutí. Schyluje se snad na Bertramce mezi Mistrem a jeho manželkou Ivanou (41) k rozvodu?

Tajný vztah Karla Gotta a Alice Kovácsové “propálil” protekční spratek Pavel Novotný. Ten, který tvrdí, jak tahá za nitky českého showbyznisu, protože na mnoho lidí toho hodně ví. O to více v šoku asi Karel Gott je, odkud zpráva vzešla, když s Novotného otcem, dnes velmi nemocným Petrem Novotným, zpěvák desítky let kamarádí.

Kovácsová byla Gottovou múzou od roku 1983 deset let. Chodila s ním na akce, částečně žila v jeho vile a dokonce spolu slavili Vánoce.

O mnohých milenkách Karla Gotta se vědělo, ale na tuto dámu se jaksi zapomnělo. „Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ uvedl Gott o Alici v knize Když milenky pláčou, která vyšla v roce 1999.

Mistr byl tehdy na vrcholu slávy a nechtěl jít do chomoutu a Kovácsová poznala Ondřeje Havelku. Dnes spolu mají dvě děti.

Ukazuje se, že ale přátelství trvalo dál. Zda se vším všudy, nebo jen ve formě kamarádství, těžko odhadovat. Protekční spratek Novotný věc do éteru podal vesměs tak, že vlastně všechno pokračuje dál, nebo alespoň pokračovalo, než to Ivana zatrhla.

„Karel má oficiálně Ivanu, ale neoficiálně už velmi dlouho tráví svůj čas s jinou ženou, se kterou mu je velmi dobře, ke které se může uchýlit a která to s ním myslí dobře. Cítí k ní důvěru a je rád, že je milován. Jsem opravdu šťastnej za něj, že ji vedle sebe má, protože Ivana je dobrá pečovatelka, ale...," nechal se slyšet ten, který v českém showbyznisu naštval desítky osobností, včetně blízkých přátel jeho otce, které právě nemocný Petr Novotný se svou agenturou roky zastupoval a také angažoval do svých pořadů.

Ať už je pravda kdekoli, jedno je jisté - Novotný mladší ťal do živého a teď je jen otázkou času, co nastane. „Karel se určitě k rozvodu nechystá a Ivana taky ne. Štve jí to, ale zvládá to. Karel si navíc uvědomuje, jak moc mu ona pomohla v době, kdy měl rakovinu a opravdu prognozy byly hodně nejisté,” uvedl pro stars24.cz jeden z přátel Karla Gotta.

Výměna žen na Bertramce se nemůže konat také proto, že Mistr vše, včetně vily, odkázal právě v době své těžké nemoci manželce Ivaně.

Témata:

Karel Gott | Alice Havelková (dříve Kovácsová) | Český slavík | stars24.cz

Vstoupit do diskuse