Jakub Prachař ve středu tak spěchal zase pryč z Prahy, že si zapomněl přezout boty. Kam měl namířeno tentokrát? Agáta Prachařová tvrdí, že pouze odjel do práce, ale dá se hvězdnému páru ještě věřit?

Manželská krize Jakuba a Agáty Prachařových nebere konce. Vyšly totiž najevo další zajímavé detaily Kubovy spěšné prvomájové zastávky, při níž se opět zastavil doma ve vile v pražském Suchdole a zase rychle spěchal pryč.

Porotce Talentu strávil doma jen zhruba hodinu, přičemž jen polovinu z toho času strávil v přítomnosti celého zbytku rodiny včetně samotné Agáty. Měl dokonce tak naspěch, že si podle Blesku zapomněl obléknout zpátky vlastní tenisky a odcestoval v Agátiných papučích.

Podle slov dcery herečky Veroniky Žilkové není důvod k hysterii, jelikož Jakub tentokrát odjel jen do práce. Údajně má následujících čtrnáct dní natáčet novou pohádku v Brně, nikdo si však nemůže být jistý, že je to doopravdy skutečnost.

img-responsive

Agáta Prachařová se svými rodiči Jiřím Hanychem a Veronikou Žilkovou | foto: Instagram

Sága, která odstartovala nepovedeným velikonočním vtipem o rozchodu, tedy nadále pokračuje. Pryč z Prahy se navíc chystá i Agáta, která se nechala slyšet, že chce vyrazit za maminkou Veronikou Žilkovou do Izraele. Pomůže hvězdnému páru odloučení?

Témata:

Agáta Prachařová | Jakub Prachař | stars24.cz

Vstoupit do diskuse