René Kekely
stars24.cz

Jen na pár dní byla Lucka Vondráčková v Česku a stihla toho tolik, jak kdyby tu byla pár měsíců. Kromě Bronzové slavíka natočila i nový klip k písničce, která ještě neměla premiéru. A v něm se bude líbat i s velkým krasavcem, hercem a moderátorem.

Lucie, která žije v Kanadě, se domů do Česka vrací tak dvakrát třikrát o rok. A když už sem přijede, rozhodně nezahálí. Pořád fotí, točí, nebo alespoň dělá rozhovory. „Teď jsme natočili moc hezký klip. Je pravda, že byla poměrně velká zima, ale zvládli jsme to. V Kanadě je tedy zima větší, už teď,” prozradila zpěvačka a herečka

Nový klip, v kterém si zahrál i Mirek Šimůnek, a kde se s ním také bude líbat, ponese název Nad Vltavou, stejně, jako její nová píseň. Ta je tak trochu o návratech a vzpomínkách na domov.

img-responsive

V klipu si s Luckou Vondráčkovo zahrál herec a moderátor Mirek Šimůnek | foto: Facebook /Petr Mráček

„Já tam hraju jejího partnera v retrospektivě a myslím, že to bude hodně povedené. Jen ta zima, kdyby byla menší, když jsme to točili,” svěřil se stars24.cz primácký moderátor a herec, který potvrdil, že spolupráce s Luckou byla, jak jinak, než skvělá.

Premiéru bude mít klip v následujících měsících. Lucka se teď v Kanadě věnuje hlavně natáčení filmů. Po The Perfect Kiss točí právě další komediálně laděný příběh s názvem Limbo. V Česku stihla nafotit i snímky se zpěvákem Milanem Peroutkou, které dělal Robert Vano. I ty směřují k jejich novému hudebnímu počinu.

Už teď se Lucie Vondráčková těší na Vánoce, které stráví v Kanadě s manželem, hokejistou Tomášem Plekancem a jejich dvěma syny Matyášem a Adamem. Do Čech se podívá opět na jaře příštího roku.

Témata:

Lucie Vondráčková | Šimůnek, Miroslav | stars24.cz

Vstoupit do diskuse