Jaro se každým dnem krátí a Lucie Vondráčková dobře ví, že se blíží datum, kdy bude muset opustit Kanadu. Proto se snaží si pobyt v zámoří co nejvíce užít, k čemuž jí pomáhá slunné počasí v Montrealu. Síly jí však především dávají děti.

Zatímco Tomáš Plekanec sbírá po náročné hokejové sezóně síly v pražské Stromovce, kde dnes držel palce přítelkyni Lucii Šafářové, která se marně snažila o postup do dalšího kola turnaje WTA v Praze, jeho předchozí partnerka Lucie Vondráčková si plnými doušky užívá poslední týdny pobytu v Kanadě.

Zpěvačka na Instagramu zveřejňuje fotografie z prosluněného Montrealu a je evidentně v dobrém rozmaru. Prochází se podél řeky svatého Vavřince a s úsměvem komentuje kanadské počasí. „Mobil odfouknut 3x, než vznikla tahle fotka,“ svěřila se.

Jak prozradila Vondráčková už před časem, síly jí kromě montrealského slunce dodává ještě jedna věc – fakt, že je máma. „Tam, kde byste jako žena sklopila uši a podřídila se, jdete najednou do protiútoku. Protože chráníte děti. Dávají nám sílu, o které ani nevíme, že v nás je,“ řekla časopisu Maminka.

Tehdy se zpěvačka a herečka také nechala slyšet, že v Kanadě není moc časově vytížená. To se po návratu do Česka dozajista změní, proč si proto ještě neužít volna. A především se věnovat dětem, které má momentálně jen a jen pro sebe.

Časopisu Maminka tenkrát popsala, jak její den se syny zhruba vypadá. „Ujdu denně minimálně třicet kilometrů a vedu k chůzi i kluky. Nechci, aby byli zhýčkaní autem. Metro, tramvaj, autobus. Ať si zvykaj,“ líčila Vondráčková. Před návratem do Česka to je určitě dobrá průprava.

Loading...

Témata:

Lucie Vondráčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse