hwk
stars24.cz

Zpěvačka, modelka, ale především první česká Barbie, Gabriel Jiráčková nedávno prodělala několik operací. To, zda mladá dáma svým vzhledem přehání či nepřehání jsme se už zabývali.

Je to několik dní, co se začala ukazovat s růžovými vlasy, které měla také v plánu přebarvit. Že by už byla blízko vysněné Barbie? Jedno jí vzít nemůžeme, je odvážná. Tohle všechno podstoupit, aby se co nejvíc podobala plastové hračce pro malé holčičky musí stát hodně vůle a odvahy.

Nicméně, až z tohoto vyroste, bude dozajista disponovat nejzajímavějšími tvary těla a rozhodně se nebojím tvrdit, že má snad největší poprsí v českém showbyznysu. Ptáte se, proč píšu v showbyznysu? No, ona už tam je. Stačilo oznámit záměr, pak operace, mezitím oslovit bulvární média, a nutno dodat, že i vás to zajímá, když jste si otevřeli tento článek.

Ale Gabriel bude chtít jednoho dne i chlapa. Má přítele? Již v několika rozhovorech umělá kráska mluvila o názoru svého přítele právě na její četné úpravy. Jeho jméno však zůstávalo skryto. Dnes už však víme, kdo je mužem jejího srdce!

Je jím urostlý Slovák jménem Max, který dělá české Barbie navíc i manažera, uvedlo tak extra.cz. Když si před nedávnem nechávala dívenka zvětšit poprsí, hrdě hlásila, že se zákrokem její přítel souhlasí a velmi se těší. Vzápětí uvedla i to, že má v plánu ještě operaci zubů a odstranění několika žeber. Dost možná se její přítel těší i na to.

A jak jste na to vy, čeští muži? Chtěli byste mít poměr s „plastovou panenkou“, byť velmi exkluzivně vybavenou?

Témata:

Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse