Andrea Pomeje byla po smrti manžela Jiřího terčem řady nechutných útoků, které se jí dotkly víc, než si uměla dopředu představit. Oporou jí naštěstí byl partner Petr Plaček, který s ní celou složitou životní etapu protrpěl, což Andrea nedokáže pochopit. Je mu za to ale vděčná.

Diskžokejka Andrea Pomeje před pár dny naznačila, že přemýšlí o stěhování do zahraničí. Jedním z důvodů k takovému kroku může být i vlna kritiky, kterou si vysloužila po smrti svého manžela, herce Jiřího Pomejeho (†54).

Ač se Andrea o útocích na sociálních sítích baví nerada, je to téma, kterému se prostě nevyhne. Nově přiznala, že si myslela, že je silnější a útoky od lidí, kteří „vědí úplné houby“, se jí nedotknou. „Ale ano, bolelo mě to, trápilo mě to,“ přiznala pro Super.cz s odstupem času, když už četnost útoků polevila.

„Nebyla jsem dostatečně silná, abych věci ustála tak, jak jsem měla,“ vyčítá si Pomeje a dodává, že jí spousta lidí křivdila neprávem, což jí hrozně bolelo. Kromě hrdinů ze sociálních sítí se do ní svého času opřel kupříkladu manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář.

Oporu našla Andrea v příteli Petru Plačkovi, s nímž se dala dohromady ještě v době, kdy byl Jiří Pomeje naživu. Pro současného životního partnera má diskžokejka jen slova obdivu. „Nechápu, že to vůbec ustál,“ uvedla pro Super.cz.

img-responsive

Andrea Pomeje a Petr Plaček | foto: Instagram

Andrea navíc připomíná, že Petr si musel projít hned několika fázemi. „Když jsme se potkali, byly útoky z Jirkovy strany, pak se to otočilo, já na tom byla špatně a on mi byl stále oporou,“ popsala Pomeje, která se s partnerem ještě letos chystá na obhlídku terénu do zahraničí, aby zjistila, zdali je stěhování s malou dcerou Aničkou vůbec možné.

Témata:

Andrea Pomeje | Petr Plaček | stars24.cz

Vstoupit do diskuse