Talent se v rodině herečky Aleny Vránové (86) zcela jistě dědí přesvědčit se o tom mohli diváci seriálu Krejzovi, v posledním díle se totiž objevil i pravnuk legendární Pyšné princezny!

Herecké umění zcela jistě malý Samsidin Nyass (10) zdědil po prababičce Aleně a pradědovi Vladimíru Rážovi (†77)! A jak již jméno napovídá, má malý herec exotické kořeny, díky kterým je na place nepřehlédnutelný!

Kudrnatý pravnouček Aleny Vránové má za sebou první hereckou zkušenost, objevil se v seriálu TV Prima Krejzovi, kde si zahrál školáka z Ugandy!

„Na skupinu afrických dětí na výměnném pobytu jsme hledali několik chlapců přes castingové agentury a mezi nimi jsme našli i Sama,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj ze štábu.

Samsidin je syn vnučky Aleny Vránové Terezy. Ani u ní se umělecké kořeny nezapřou, Tereza ovšem neskončila u herectví, ale u zpěvu. Vystupuje s vokální skupinou Yellow Sisters.

Pyšný princezna je na svou vnučku a její tři syny náležitě hrdá! Obzvláště poté, co si prožila se svou dcerou Markétou, matkou Terezy. Ta dlouhá léta holdovala alkoholu, před pět roky zemřela na celkové selhání organismu.

Loading...

Témata:

vránová, alena | stars24.cz

Vstoupit do diskuse