Renata Schnabelová
stars24.cz

Někdejšímu manželovi zesnulé Ivety Bartošové (+48) Jiřímu Pomeje (52), byla před nedávnem diagnostikována rakovina hrtanu. S touto strašlivou zprávou se však vyrovnává po svém a rozhodl se, že zkusí tuto mnohdy smrtelnou zhoubu vyhladovět!

Doslechl se totiž o takzvané Breussově dietě, při které se nádor nechá jednoduše vyhladovět, jelikož podle autora této metody, je nádor živý mimo jiné z potravy, kterou nemocní přijímají. Jenže jednoduché to rozhodně není. Lidi, kteří se tuto metodu rozhodnou dodržet, totiž čeká celých 42 dní o hladu! Povoleny jsou pouze bylinkové čaje, čistá voda a šťávy ze zeleniny.

Prásku se herec a dabér svěřil s tím, jak momentální situaci zvládá:

"Je to pekelnej boj! Tyhle dny krize.. jsem strašně unavený. Před čtrnácti dny jsem vlastně měl 112,4 a dneska ráno jsem se vážil a mám 102,2 kg. Takže necelých 10,2 kg dole za čtrnáct dní." Pomeje také prozradil, že úplně přestal pít alkohol a kouřit své oblíbené cigarety. Je vidět, že se situace chopil opravdu zodpovědně a je připravený se zákeřnou nemocí bojovat ze všech sil.

"Teprve teď po těch čtrnácti dnech jsem se nějak kousnul, že teď věřím, že to zabere," dodal v rozhovoru Pomeje. Svůj momentální stav přirovnal sice k vycucané škebli, faktem ale je, že Breussova dieta, na kterou herec spoléhá, má za úkol očistit tělo od veškerých toxinů, takže po jejím zakončení, které bude jistě úspěšné, bude jako znovuzrozený.

Témata:

Jiří Pomeje | stars24.cz

Vstoupit do diskuse