Herečka Mahulena Bočanová se považuje za stydlivou ženu, přesto jí to nebrání říkat věci úplně na rovinu. V nedávném rozhovoru se pořádně rozjela, jasný vzkaz poslala svým případným ctitelům i pořadatelům akcí, kteří by se jí chtěli pozvat jako moderátorku.

Populární herečka Mahulena Bočanová tvrdí, že má tak silnou vnitřní energii, že s ní vydrží jen hodně silní jedinci. „Zažila jsem v životě dva, kteří byli schopni se do mě zachumlat, proplést nohama a usnout jako dudek,“ prozradila TOP STAR magazínu. „Ale to ty energie musíme mít podobné. Na to noční usínání to vydrží málokdo,“ vysvětluje.

Bočanová celkově věří na jakési nadpřirozeno, čas od času dokonce navštíví kartářku. Ne vždy se ale jejími radami řídí. „Srdce přepere ty moje intuice, které jsou vždycky správné. Ale srdce se rozhodne většinou jinak,“ popisuje herečka, která sama o sobě tvrdí, ač to mnohým může připadat jinak, že je velmi stydlivá.

„Když jsem v kině a koukám na milostné scény, stydím se, klopím oči a je mi to nepříjemné,“ líčí a přidává i jednu vlastní pracovní zkušenost. „Jednou jsem měla dabovat nějakou postavu při vášnivé postelové scéně. Měla jsem říci několik peprných sexy vět a nešlo to. Nakonec musela přijet Kožinová a říci to za mně,“ vzpomíná.

Herečka, která na muže neměla štěstí, rozvedla se totiž i s otcem své dcery Márinky, připouští, že její stydlivá povaha jí dělá potíž i v soukromí. „Kluci si mě většinou kvůli tomuhle vyhlédnou a pak narazí na medvídka koalu, který chce usínat na rameni a koukat na kreslené filmy,“ povzdechla si.

„I ve filmu jsem se vždycky styděla svlékat. Také jsem se hodně styděla mluvit o sobě a říkat věci, které jsou pro mě podstatné,“ konstatuje Bočanová. Naopak v divadle má spíše rozporuplné pocity. „Na jevišti se nestydím vůbec, ale jakmile nastane děkovačka, tak jdu jak prase na porážku,“ přiznala.

Kromě herectví se Mahulena věnuje i moderování, má však striktní podmínky. „Jakmile po mně někdo chce, abych si oblékla sexy šaty, tak jim rovnou říkám: ‚Víte co, tak si pozvěte eskort. Já vám nebudu v podprsence a minišatech moderovat nějaký debility‘,“ dodává oblíbená herečka.

Témata:

Bočanová, Mahulena | stars24.cz

Vstoupit do diskuse