Renata Schnabelová
stars24.cz

Mnozí obviňovali bývalého přítele známé herečky Ondřeje Koptíka (33) ze snahy se za každou cenu zviditelnit. Vdova po Radoslavu Brzobohatém však podobná tvrzení po celý jejich vztah odmítala.

Když se začalo psát o tom, že se mladík snaží dostat do povědomí lidí takto laciným způsobem, přestala ho jednoduše Gregorová brát na akce s novináři, aby zamezila vznikání takovýchto tezí.

Koptík se ale nevzdával a minulý rok herečku dokonce požádal o ruku. Ta svého ‘‘ano‘‘ ale později litovala, a tak celé zasnoubení jednoduše zrušila. Zničený milenec na svých sociálních sítích dokonce začal ze stesku básnit: „Zranil jsem tvé srdce hnusným a podlým krokem, co stal se teď mým prokletým prorokem..‘‘

,,Moje královno, potřebuju polibek… Já už nevím, jak jít dál. Nádherné společné léto nám osud přihrál a já nedělal nic jiného než jen to, že jsem ti lhal…‘‘

Zarmoucený Koptík už poskytuje rozhovory na všechny strany a prosí skrz ně svou bývalou partnerku o odpuštění. Tvrdí, že svou lásku zradil nebývalým způsobem, ale nevěry by se prý nikdy nedopustil. Co bylo tedy důvodem rozchodu, když Gregorová svému milenci sbalila během chvilky kufr s jeho věcmi a ten mu nechala poslat kurýrem?

Témata:

Hana Gregorová | Ondřej Koptík | stars24.cz

Vstoupit do diskuse