Ve věku 50 let zemřel v úterý muzikálový herec a hudebník Robert Hlavatý. Ten před pěti lety zaujal svým příběhem diváky i v reality show The Voice. Objevil se třeba ve filmu Kvaska nebo v seriálu Ulice. Vystupoval i se skupinou Kabát. Hlavatý prohrál dlouhý boj s rakovinou.

„Ve Tvém zájmu doufám, Robe, že tam nahoře mají dobré kafe, bo jinak nevím. V pátek na akci jsem slyšel skvělé dva vtipy o baskytaristech a už jsem nestihl Ti je říct. Škoda, kámo. Zasmál by ses na cestu. Aspoň teď budeš mít dost času cvičit na basu. Nikdy Ti to moc nešlo,“ napsal zdrcený Slezáček.

„Šťastnou cestu, milý kolego, za tím největším tajemstvím,“ vzkázalo Hlavatému na poslední cestu divadlo kalich, kde hrál.

Podle deníku Blesk zemřel Hlavatý na rakovinu. Tu mu lékaři poprvé diagnostikovali před devíti lety. V roce 2014 vzpomínal na to, že se mu tehdy udělala na krku boule. Lékaři mu následně sdělili nemilosrdnou diagnózu. Následovaly chemoterapie. Podstoupil operaci i náročnou léčbu, ale nemoc se vrátila. 

zdroj: YouTube

Robert Hlavatý vystupoval se svou kapelou. Před pěti lety na sebe upoutal pozornost díky hudební reality show The Voice. Objevil se třeba ve filmech a Andělé všedního či Kvaska, kde si zahrál například po boku Lucie Vondráčkové. Diváci si jej mohou pamatovat i ze seriálu Ulice.

Vystupoval i se skupinou Kabát a zahrál si v muzikálech Děti ráje, Bídníci, Jesus Christ Superstar či Miss Saigon.

Témata:

Robert Hlavatý | úmrtí | stars24.cz

Vstoupit do diskuse