Renata Schnabelová
stars24.cz

Talkshow s názvem Všechnopárty, jež moderuje Karel Šíp (72), je publikem často vyzdvihována nad talkshow Jana Krause. I přes dlouholetou spolupráci s Šípem a režírování jeho pořadů však režisér Viktor Polesný (69) od další spolupráce dává ruce pryč!

Ačkoli režíroval Polesný mnoho Šípových pořadů (Paškál, Horoskopičiny, Všechnopárty), jejich neshody už jakoukoli nadcházející spolupráci bohužel nedovolují. Jejich napjatá situace dokonce vyvrcholila skutečně ostře.

Podle zdroje ze zákulisí Blesku se na jednom z posledních natáčení událo toto: ,,Měli spolu velké třenice a vyvrcholilo to tím, když režisér Polesný po jednom z posledních natáčení Všechnopárty před letní pauzou řekl před odcházejícími diváky: Tak dneska ti to moc nešlo! To Karla vytočilo natolik, že požádal o výměnu režiséra.‘‘

Podle vyjádření Polesného se se Šípem rozešli proto, že měli na chod natáčení odlišné názory a něco se muselo změnit. Polesný režíroval talkshow Všechnopárty dlouhých dvanáct let. Podle informací blesku.cz ho v nejbližší době má nahradit syn Františka Ringa Čecha, Michael Čech. Pro diváky tohoto oblíbeného pořadu by se ale nic změnit nemělo.

Témata:

Karel Šíp | pořad Všechnopárty | Viktor Polesný | stars24.cz

Vstoupit do diskuse