Zpěvačka Tereza Kerndlová prožila velmi náročné dny! Pro jejího tatínka Ladislava Kerndla musela před pár dny domů přijet sanitka, když začal vykašlávat krev! Ona sama pak skončila na kapačkách. Aby načerpala energii, chystá se na pár dní k moři!

Tereza po všech otřesech, které prožila v posledních dnech, potřebuje načerpat energii. „Pozítří odlétám do své oblíbené Marbelly, ale fotky z dovolené nečekejte... dobrala jsem antibiotika a je potřeba se vykurýrovat před dalším natáčením!“ vzkázala svým fanouškům Tereza, která bude odpočívat v turistickém letovisku v pobřežní oblasti Costa del Sol ve španělské provincii Málaga.

Její tatínek, hudebník Ladislav Kerndl, se mezitím zotavuje nemoci, kvůli které skončil na JIPce blanenské nemocnice. Tereza ale ujišťuje, že na tatínka stále myslí a že ji za teplem vlastně poslal právě on!

„Kdyby mě tam můj milovaný taťka neposlal, tak neodjedu “ani za nic”!“ ujišťuje zpěvačka, která kvůli zdravotnímu stavu svého tatínka zrušila svůj program, aby mohla být alespoň chvíli s rodinou na Moravě.

Loading...

Témata:

Kerndlová, Tereza | Kerndl, Ladislav | stars24.cz

Vstoupit do diskuse