Ewa Farná se vydala do tepla! A domů poslala nejen fotky z krásné pláže, ale i úvahu o životě. Na rozdíl od řady jejich kolegyň z branže se ale nepochlubila fotkami v plavkách!

Zpěvačka odjela na dovolenou do tepla. Místo sice neupřesnila, označila ho ale za „ráj“. Nejprve své fanoušky šokovala fotkou, na které popíjela z kokosu. Vrátila se totiž k ofině a výrazně díky ní omládla!

Později se podělila i o fotku ze slunné pláže! K ní přidala i vážnější úvahu. „Nevyšlapanou cestou. Tak nějak si ji představuju: před Tebou nejsou žádné stopy a ona sama je ve své podstatě fakt nádherná! Stojí na ní pár velkých balvanů, se kterýma nejspíš nehneš. Nebude asi úplně easy peasy je překonat, ale bez nich to není život a bez toho nepopojdeš kupředu,“ filosofuje Ewa.

Tím ale neskončila. „Je normální cítit na ní radost, nadšení ale i strach, smutek nebo zoufalství kam vlastně sakra vede. Nezapomeň na ni nahlížet pozitivně, i když budou kolem lidé, kteří vždycky ty balvany uvidí větší než doopravdy jsou. Existujou totiž tací, kteří na každé řešení mají svůj problém. Tvoje cesta je ale Tvoje právě kvůli tomu, že ji nikdo předtím nekácel a je jen na Tobě kudy se vydáš,“dodává zpěvačka.. 

Témata:

Ewa Farna | stars24.cz

Vstoupit do diskuse