Jan Novák
stars24.cz

Po 12 týdnech oblíbené show na TV Nova Tvoje tvář má známý hlas je známá vítězka. Stala se jí herečka Berenika Kohoutová!

Během 11 kol soutěže se mladá a krásná herečka vypořádala se všemi nástrahami soutěže se silnou duší. Jejími úkoly byli například česká zpěvačka Eva Pilarová, anglický Sam Smith, švédská popová královna Eurovize Loreen, ruské duo Tatu, slavný komik Charlie Chaplin, americká zpěvačka ze skupiny The Black Eyed Peas Fergie nebo sexy diva Ariana Grande. Ve finále okusila Prodigy.

Berenika Kohoutová a Markéta Konvičková jako T.A.T.U "Tough Lover" | Tvoje tvář má známý hlas (7:30) | zdroj: YouTube


Prodigy je britská hudební skupina, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů od rave k hardcore techno s alternativně rockovými, breakbeat a punkovými elementy. Celé vystoupení se velice podobalo originální předloze. Odehrávalo se ve znepokojivém podzemním tunelu, který jakoby z oka vypadl scénám z filmů o Vetřelcích a jedná se takřka výhradně o one man show vokalisty Keitha Flinta. Ten, zde oděn v tričku znázorňujícím americkou vlajku, naplno rozehrává vysokou hru svého šílenství a démoničnosti. Doteď nikdo nechápe, jak to Berenika zvládla.

Celé vystoupení přivedli do dokonalosti také maskéři. Berenika měla na sobě kostým, který byl ušitý podle originálního videoklipu. Nechyběl ani zvětšený nos nebo změna barvy očí. 

Berenika je ale i skvělá zpěvačka. Potvrdila, že je také dobrou herečkou a díky kombinaci obojího dokázala věrohodně ztvárnit veškeré interprety a vítězství ve 4. řadě Tvojí tváře je tak opravdu zasloužené. To, že se vyhraje celé finále, ji ale ani ve snu nenapadlo. „Tak co, ošklivý zelený mužíčku? Co tomu říkáš? Vyhrála jsi, víš to vůbec?“ začal rýpat Ondra Sokol do evidentně překvapené Bereniky. Bývalá hvězda seriálu Ulice se totiž prezentovala jako zlobivá rebelka, ale po vítězství to bylo všechno pryč.

GRATULEJEME Bereniko!

Témata:

Berenika Kohoutová | Tvoje tvář má známý hlas | stars24.cz

Vstoupit do diskuse