Renata Schnabelová
stars24.cz

Zlí jazykové ostrouhali! Český zpěvák a herec Josef Vágner (27), který býval okolím dlouho a mylně považován za gaye, se zasnoubil.

Důvodem k tomu, proč ho lidé podezřívali, že si není schopný přiznat svou skutečnou sexualitu, bylo především prý jeho vyjadřování a specifický styl mluvení. Těmto spekulacím ale Vágner udělal jednou pro vždy konec!

Jeho vyvolenou je přítelkyně Marlene, se kterou už nějaký ten pátek chodí. Serveru Super se Vágner svěřil i s tím, kde do toho s pohlednou brunetkou praští. Na české poměry bude jejich svatba poněkud nezvyklá, jelikož si pár své ano řekne u moře ve slunném Řecku.

Co řekl sám Vágner ohledně jeho údajné homosexuality, budoucí svatby a nastávající manželce?

„Je pravda, že se mi to stává často, že to někdo říká. Lidé si opravdu myslí, že jsem na kluky. Ve skutečnosti mám už přes čtyři roky přítelkyni. Jmenuje se Marlene, je z Německa, ale pracuje tady v IT firmě, má na starosti mezinárodní obchod. Nyní jsme dospěli do stadia, kdy jsme se rozhodli posunout náš vztah dál. Pořizujeme společné bydlení a co se týče dětí, asi je na čase si přestat z toho dělat srandu a začít řešit vážné věci.“

No, zdá se, že už v pouhých sedmadvaceti letech to má Vágner v hlavě opravdu srovnané. A my gratulujeme k zásnubám a přejeme hodně štěstí!

Témata:

Josef Vágner | stars24.cz

Vstoupit do diskuse