To, že Monice Absolonové nechybí smysl pro humor, snad nikdo nepochybuje. Legraci si umí udělat i na svůj účet, což ostatně dokázala i vtipným videem, které zveřejnila na sociálních sítích!

Monika se nedávno podruhé stala maminkou. A jak je vidět, svým synům věnuje maximální pozornost a péči!

„Na instagramu jsem slíbila něco, co ještě nikdo neviděl. Náš Tadeáš chodí na cvičení, cvičení s rodiči. Všichni rodiče se zapojujeme. Všichni normálně...jen Tadeáš má sebou černý telettubbies,“ zažertovala na svůj účet Monika.

„Ano, přátelé ten Jožka Pribilinec jsem já... zapálená maminka cvičenka... jsem zvědavá, kdy se za mě kluci začnou stydět,“ směje se známá zpěvačka, který má kromě Tadeáše doma ještě malého Matouše, který se narodil loni v listopadu.

„Proč jsem ve všem tak vehementní? A proč Vám to ukazuju? Protože se lidi mají smát, já se smála, brácha, kterej to točil, se smál. Tak třeba to pobaví i Vás,“ napsala Monika svým fanouškům.

„Náhodou je to super. Jste úžasná žena a kluci se nebudou stydět. Naopak, budou pyšní, jakou mají maminku,“ uklidnila Absolonovou paní Markéta. „Super...super mamča..budete mít na co vzpomínat,“ přidala se další fanynka. „Právě jsem se málem udusila ovesnou kaší... černý telettubbies... kácím se k zemi.“ smála se další.

Nakonec svým videem dojala a pobavila nejen své příznivce, ale taky herečku Evu Holubovou. „Tak to se Ti, Ty můj miláčku, opravdu povedlo. Směju se tady nahlas na celou hubu,“ vzkázala jí herečka. Dokonce se nabídla, že by příště šla s ní jako divák!

Témata:

Absolonová, Monika | stars24.cz

Vstoupit do diskuse