Vypadá jako nevinná holka, když se jí ale něco nelíbí, umí se bránit. Nikol Štíbrová se pustila do matek a pořádně jim to vytmavila. Za vším přitom stálo nevinné video.

Nikol na Instagramu zveřejnila video se svým synem Mathiasem. Byli v cukrárně a neposedný chlapec se připlácl na sklo a okukoval zákusky. A to mnoho diskutujících psychicky nezvládla.

Herečce okamžitě vyčetli, že dovolila svému synovi, aby osahával výlohu. Některé matky psaly, že tohle by si jejich dítě nikdy nedovolilo. Jiné by jí daly hadr do ruky, ať si vše jde utřít sama. Další z toho měly očividně málem infarkt. A Nikol ostatně také.

Poté, co to rozdýchala, se ke všemu vyjádřila v dalším příspěvku. A servítky si rozhodně nebrala!

"Pod posledním příspěvkem se rozhořela víc než vášnivá diskuze o tom, jestli je v pořádku, aby batole sahalo rukama na výlohu. Hm. Asi to není v pořádku. Neměl by to dělat. Je to asi třistašedesátáosmá věc, kterou by během jednoho odpoledne neměl dělat," napsala Štíbrová a začala vyjmenovávat.

"Neměl by sahat skoro na nic, když to nerozbije, jistě to aspoň ušpiní. Neměl by nikam lézt, nikde běhat a plést se lidem pod nohama, neměl by pokřikovat, brečet, smát se moc nahlas. Neměl by odnikud skákat, padat, v ničem se válet, neměl by na sebe nic lejt, v ničem se máčet, nestrkat nic do pusy, neměl by se svlíkat a nic na sebe navlíkat, neměl by asi ani na nikoho moc civět. Lidi sou z toho nesvý. Já po něm samozřejmě štěkám, nebojte. Teda vychovávám ho. Mates už dokonce chodí a sám si řiká nenene tytyty, jak je zblblej. Mno. Nevim," uvedla dále.

"Děti v tomhle věku by asi chtěly objevovat, zkoušet, ale nesmí. V našem dospělym ideálnim světě fakt nezbejvá moc věcí, který můžou dělat a nikoho tim nenaštvou. Děti v našem dospělym ideálnim světě maj sedět v rohu a bejt hezký. Ale to sme si asi měli pořídit porcelánovou panenku. Mates by v našem idealnim světě asi neměl sahat rukama na výlohu a já bych ho neměla při takový vylomenině točit. Asi sem se nechala unést tim JEHO ideálnim světem. Někdy mu ho závidim. Hm. Mír a lásku všem. Nebo tak něco," uzavřela Nikol.

Témata:

Nikol Štíbrová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse