Po třicítce učinila herečka Veronika Arichteva jedno z nejlepších rozhodnutí svého života. Kupodivu nejde o dítě, který by si tak moc přála mít, ale o něco docela jiného. Novinky si dlouho nevšiml ani její manžel Bisar.

„Nechat si dát neviditelný rovnátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí po třicítce,“ napsala včera na Instagramu známá herečka a vzápětí dodala, že to bylo kupodivu její rozhodnutí. Stále se prý nachází v procesu jejich instalace.„Úplně jsem nevěřila, že to půjde tak rychle. Ještě dostanu 3 plastový fusaky a koncem února šmitec,“ dodala Arichteva.

Herečka je v současnosti se svým manželem Bisarem na dovolené v Katalánsku, kde nový módní doplněk své ženy konečně zaregistroval. „Můj muž si všimnul, až teď v Barceloně (po 7 měsících, co je nosím), že mám na zubech ty pižďuchy,“ popisovala úsměvnou příhodu Arichteva.

Známý režisér hitů prý rovnátka zaměnil za kukuřičné lupínky, když manželce řekl: „Máš zbytek nachos na zubech, Veruno.“ Veronika se na sociální síti svěřila, že mezi oběma životními partnery možná vázne komunikace.

Na téma dítěte si však oba manželé navzájem rozumí. Arichteva se po svém konci v taneční soutěži StarDance svěřila, že by chtěli miminko, plány jí však doposud vždycky překřížily zajímavé projekty, třeba manželův seriál První republika.

Tentokrát už to však oba myslí smrtelně vážně. „Ano, chceme s Bisim miminko. Řekli jsme si, že dítě nebudeme odkládat a budu se to snažit zvládat. Nejsem nejmladší, taky to třeba nemusí hned jít,“ řekla Arichteva. My můžeme jen popřát hodně štěstí!

Témata:

Veronika Arichteva | StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse