Česká kráska Yvetta Blanarovičová, jenž ve svých 54 letech vypadá se svým tělem jako mladá dívka, na instagramu zveřejnila fotografii.

Na tom by nebylo nic zvláštního, na fotografie s jejími svůdnými křivkami jsme si zvykli a své fanoušky vždy potěší, tento snímek je však jiný. Jde o nostalgii. Na fotografii je v obětí s Ivetou Bartošovou a píše: "Začínaly jsme spolu. Krásný hlas a vždy jsme se rády viděly. Takhle nás zachytil fotograf. Těsně před natáčením na Barrandově. Je mi jedno co o ní kdo napsal. Byla citlivá a báječná."

Připomeňme si, že Iveta Bartošová byla česká popová zpěvačka, která se v letech 1986, 1990 a 1991 stala zlatou slavicí. V ročnících 1987–1989 a 1999–2000 obsadila v kategorii zpěvaček druhou příčku. Několikrát zvítězila také v televizní anketě TýTý. Česká akademie populární hudby ji dvakrát nominovala na Výroční hudební cenu Anděl. Patřila mezi představitele tzv. středního proudu.

Ve zkratce, jaké měla Iveta štěstí na muže? Jejím prvním osudovým mužem, a nejen profesním, byl Petr Sepéši. Jejich úspěšná spolupráce skončila předčasně 29. července 1985 tragickou nehodou Sepéšiho, který zahynul na železničním přejezdu ve Františkových Lázních. Iveta Bartošová se na několik měsíců odmlčela.

Na slávu si sáhla při její sólové kariéře. Její kariéře hodně pomohl František Janeček.

Zřejmě nejúspěšnější období Ivety Bartošové (3:38) | zdroj: YouTubeNa jaře roku 1987 začala spolupracovat s orchestrem Ladislava Štaidla. Ladislav Štaidl se na mnoho let stal jejím životním partnerem.

V září 2008 se provdala za herce a producenta Jiřího Pomeje. Konec života byla v "zajetí" tří mužů Zdeňka Macury, Dominico Martucci a Josef Rychtář.  

Podrobněji o Ivetě Bartošové již brzy. 

Témata:

Yvetta Blanarovičová | Iveta Bartošová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse