Renata Schnabelová
stars24.cz

Monika Štiková, která se svého času mermomocí snažila protlačit své dvě dcery Ornellu (24) a Charlotte (20) do šoubyznysu, je opět single. Před časem se rozvedla se svým dlouholetým manželem a otcem svých dcer, Michalem Štikou (48), a vzápětí si našla o generaci mladšího přítele Daniela (27).

Toho s sebou brala, kam mohla, a velmi ráda se chlubila tím, že jí zahřívá postel tak mladý hřebeček.

S tím ji vydržel vztah celkem rok a půl a věkově nesourodý pár spolu dokonce bydlel ve společném bytě. Dnes však ‘‘mama Štika‘‘ pro super.cz uvedla toto: ,,Tímto oficiálně oznamuju rozchod s Danielem. Nechci o tom teď mluvit. Zkrátka je konec. Došlo k tomu o vzájemné konzultaci. Už prostě nechci. Chci mít čistý stůl.‘‘ Na závěr znovu připomněla i to, že Daniel nestál za rozvodem manželů Štikových, a že s ním začala randit až po jejich odloučení.

Vztahem s tímto kolouškem si ale Monika pěkně zavařila jak u bývalého manžela, který Daniela proklínal, kde mohl, tak i u své starší dcery Ornelly. Ta jejich vztah totiž veřejně neschvalovala a dokonce se zdálo, že matce někdejší úder vrací. Na počátku vztahu Josefa Kokty (60) a Ornelly (24) totiž Monika opravdu nebyla nadšená a na čas se dokonce přestaly stýkat. Koho si Monika nabalí tentokrát? No, zdá se, že u Štiků bude ještě veselo!

Témata:

Monika Štiková | Daniel Mikuška | stars24.cz

Vstoupit do diskuse