Modelka a návrhářka Agáta Prachařová (32) se včera stala už podruhé maminkou. Ve večerních hodinách porodila zdravou dceru svému manželovi Jakubovi Prachařovi (34).

Agáta má ze svého předchozího vztahu s profesionálním hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou syna Kryšpína (6). Pro Prachaře je ale čerstvě narozená dcera jeho úplně prvním potomkem. Před nedávnem se Prachař nechal slyšet, že nebýt Agáty, k roli otce by dospěl daleko později, k dětem obecně prý totiž nikdy neměl moc velký vztah. O jejího syna Kryšpína se ale už čtyři roky láskyplně stará a dokonce prohlásil, že ho vždy bral jako vlastního.

O jméně pro malou dceru slavných rodičů můžeme zatím jen spekulovat. Agáta totiž na otázku, jak své miminko pojmenují, odpověděla pouze to, že jejich Kryšpín by si přál sestru Cecilku. Vzápětí dodala, že takové jméno by ale dceři nikdy nedali.

V průběhu Agátina rizikového těhotenství ale nevypadalo vše zas tak růžově. Agáta i Jakub si údajně našli oba nové partnery a jejich vztah na čas dokonce ukončili. Samotný Prachař prý dokonce pochyboval, zda - li je otcem nenarozeného dítěte opravdu on. Jejich neshody ale naštěstí vyšuměly a pár krizi nakonec překonal. Zbytek těhotenství, i když rizikového, tedy probíhal relativně v klidu a pohodě.

Kdo by čekal, že bývalá pařmenka okamžitě zahltí svůj instagramový účet fotkami novorozeného miminka, bude asi zklamaný. Čerství rodiče totiž zatím odmítají podat jakékoli informace o svém potomkovi médiím i veřejnosti. Zákaz mluvit s tiskem dostaly i obě tchyně slavného páru – herečky Veronika Žilková (55) a Dana Batulková (59). Obě zmíněné babičky ale společně vnučku oslavovat asi nebudou, není totiž žádným tajemstvím, že se nijak extra nemusí. To se potvrdilo i při nedávné manželské krizi Agáty a Jakuba, kdy si Žilková veřejně rýpla do Batulkové údajně za to, že měla podávat médiím soukromé informace z Agátina facebooku. Batulková toto tvrzení odmítla a Žilkové vzkázala, že nehodlá taková obvinění řešit veřejně, a že takové věci se v rodině nedělají.

Nedávno navíc vyšlo najevo, že za dob manželství Batulkové s otcem Jakuba Davidem Prachařem (53), měl mít herec milostné pletky právě s Žilkovou. V případě pravdivosti této informace by bylo samozřejmě logické, že by si Batulková nepřála mít jakoukoli spojitost s touto rodinou. Osud ale rozhodl za obě herečky a my doufáme, že jejich neshody nebudou mít v budoucnu vliv na novorozenou holčičku.

Novopečeným rodičům přejeme hodně štěstí a gratulujeme.

Témata:

Agáta Prachařová | Jakub Prachař | Jiří Dopita | Kryšpín Dopita | stars24.cz

Vstoupit do diskuse