Renata Schnabelová
stars24.cz

Ačkoli za krachem patnáctiletého manželství Jílkové s mediálním poradcem Michalem Voráčkem prý nestojí nikdo třetí, i tak musel kdysi šťastný pár po mnoha letech společného žití oficiálně od sebe. Podle všeho to vypadá, že na rozvod nakonec dojde.

Ostřílená moderátorka někdejšího pořadu kotel se prý ze všech sil snažila manželství udržet, aby zůstala jejich čtyřčlenná rodina pohromadě, uvedl Blesk.

Z prvního manželství s Vladimírem Dvořákem má syna Jakuba, z druhého s Voráčkem pak dceru Marušku. Bohužel, ani vidina rodiny pospolu neudržela nahnutý vztah manželů, a tak nakonec převládly neshody ohledně skloubení práce a osobního života a Jílková manželovi ukázala dveře.

Pravdou je, že jsou oba manželé velmi pracovně vytížení, Jílková moderuje pořad na ČT 1 Máte slovo a Voráček také pracuje v médiích, ovšem jako poradce. Bližší informace k rozchodu Jílková zatím odmítá sdělovat, chce totiž, aby se jejich rozvod v budoucnu dotkl jejich dětí co nejméně, tím spíše, aby ho nemusely prožívat ještě skrze média.

Témata:

Michaela Jílková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse