Zpěvačce Anně K (52) se po čase opět vrátila rakovina. Nyní ji čeká náročná léčba včetně operace. Jak se Anna K cítí a čím vším si teď bude muset projít?

V červnu se v médiích objevila zpráva, že zpěvačka Anna K má opět rakovinu. V prsu se jí po osmi letech objevil nový nádor. Šla na preventivní prohlídku, což se jí tedy rozhodně vyplatilo. A jak je na tom zpěvačka teď? 

Anna K přiznala, že ji teď čeká operace a asi třicet ozařování. Už ví, co ji čeká... „Už před osmi lety jsem si z přístroje na ozařování udělala kámoše, abych se nezbláznila. Povídala jsem si s ním jako se psem. Chodila jsem totiž každý den, třiatřicetkrát, a tak jsem se s ním prostě skamarádila a říkala mu, jak je hodný a šikovný, že mne vyléčí. Pomáhala mi ta bláznivá hra a komunikace od strachu,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.

A co zpěvačku čeká po této náročné léčbě? „To se uvidí. Můj plán je, že už ke konci roku si zase zahraju. Měla bych dokonce zpívat už na konci října charitu pro Světlušku, jen jednu píseň z mého nového alba Světlo. Písnička se jmenuje Prokřehlá a napsali ji pro mne Jaroslav Uhlíř se Zdeňkem Svěrákem. Je nádherná a těším se, že si ji zazpívám, takže mám motivaci k rychlému uzdravování,“ doplnila Blesku Anna K.

Témata:

Anna K. | stars24.cz

Vstoupit do diskuse