Popálená česká youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková je pořád hospitalizována v nemocnici v tureckém Istanbulu. Její přítel za ní pravidelně jezdí, a poprvé promluvil o hororovém zážitku.

Youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková a její partner byli popáleni při ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusret. Během programu explodovala část hořlavé směsi, která potřísnila české občany, a ti začali hořet. Bez pomoci zaměstnanců či přihlížejících se jim nakonec podařilo uhasit se navzájem.

Zatímco muž má popáleniny na 15 procentech těla, youtuberka na 35 procentech. U obou se jedná o popáleniny druhého stupně. Vše se odehrálo ve chvíli, kdy jeden z číšníků nalil před barovým stolem do ohně olej, avšak plameny se začaly rychle šířit a popálily několik lidí. Podle britského webu MailOnline byli zraněni čtyři turisté a Třešničkové chytly šaty.

Zatímco Týnuš zůstává v Turecku, její přítel Viktor Hajíček se již vrátil zpět do České republiky. "Byla to nešťastná náhoda. Na celé té situaci byly nejhorší ty první dojmy a v podstatě to, co se začalo dít po tom incidentu. Ta nejistota, jak to dopadne, jestli se nám povede se dostat do té správné nemocnice," řekl televizi Nova.

Létá za ní do nemocnice každý druhý víkend a tvrdí, že i ona by se mohla brzy vrátit zpět. "Týnin obličej, který je pro ni naprosto důležitý, je už naprosto v pořádku. Je to každý den lepší a lepší, takže předpokládáme, že Vánoce a Silvestr budeme již trávit spolu v Čechách," vysvětlil.

Témata:

Třešničková, Týnuš | stars24.cz

Vstoupit do diskuse