Bývalá manželka Tomáše Řepky, modelka Vlaďka Erbová, momentálně prožívá opravdu těžké období. Kdosi se za ni totiž nejdříve vydával na erotickém chatu, a pak jí dokonce vytvořil několik profilů na stránkách nabízejících sexuální služby.

Ve veřejně dostupných informacích na těchto falešných profilech bylo navíc uvedeno její pravé telefonní číslo! Několik dní tedy dostávala podle svých slov nechutné a oplzlé sms zprávy, mezi kterými se objevilo i několik fotek pánských přirození. Zájemci o sex s ní na uvedené číslo samozřejmě i zkoušeli telefonovat, Vlaďka si tedy prožila opravdu nepříjemné chvíle.

Zprvu se pouze spekulovalo o tom, kdo za těmito útoky na modelčinu osobu může stát. Ani sama Erbová se k nepříjemné situaci nechtěla vyjadřovat jinak, než skrze svou právní zástupkyni. Teď už ji ale zřejmě došla trpělivost a pro blesk.cz se otevřeně svěřila s tím, že si je jistá, že za nechutnými útoky stojí její bývalý manžel, fotbalista Tomáš Řepka, a jeho nynější přítelkyně, moderátorka Kateřina Kristelová.

Blesku.cz sdělila modelka celkem rozhodně a přesvědčeně toto: ,,Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti.‘‘

Policie zjistila, že online chatování se zájemci o sex s Erbovou, probíhalo před několika dny z hotelu Légére Hotel Luxembourg. Právě tam bylo ale v danou dobu ubytováno mužstvo Amfory, včetně Řepky a Kristelové, která jejich příjezd i pobyt na místo téměř nepřetržitě živě natáčela na svůj instagram. K dispozici má navíc policie i kamerový záznam z banky, odkud platba fiktivního profilu proběhla. A hádejte, kdo na něm je? Přímo na adresu Kristelové se pro blesk.cz vyjádřila Erbová takto:

,,Vzhledem k tomu, že můj bývalý manžel prokazatelně nepíše sám ani e-maily, ani statusy na veřejných sítích, je současná partnerka mého bývalého manžela pravděpodobně aktivní součástí útoků, urážek, vulgarismů, kterých mám za poslední týdny až měsíce plné e-maily, a které negativně zasahují do života mých dětí a mé rodiny.‘‘

Tak jako tak čeká zřejmě Erbovou a Řepku s Kristelovou soud. Pokud je totiž pravda, že pár skutečně stojí za pošpiňováním jména Erbové, budou mít hrdličky u soudu co vysvětlovat. Pokud se ale neprokáže, že za událostmi stojí právě Řepka se svou nynější láskou, za svá obvinění nejspíš půjde před soud Erbová. Kauzu pro Vás nadále sledujeme.

Témata:

Vlaďka Erbová | Tomáš Řepka | Kateřina Kristelová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse