Eliška Bučková je už měsíc a půl sama. Po rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem se jí prý otevřely oči!

Pár se rozešel v dobrém, důvodem byly odlišné plány do budoucna. „Máme různé touhy, různé sny a toužíme po tom sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít," okomentovala na sociální síti rozchod Eliška.

Bučková a Vágner mají dál společné pracovní plány do budoucna a modelka se dokonce nebrání další rybářské expedici v zahraničí. Modelka si prý ale po ukončení dva a půl roku trvajícího vztahu uvědomila, co je pro ni důležité.

„Když má v páru každý jinou touhu, tak potom se to bije. Mně je 29, já už bych chtěla klidný život. Neříkám, že teď hned potřebuji dítě, ale už bych ho chtěla alespoň s někým plánovat,“ přiznala pro Blesk.

Zároveň má jasno v tom, co je pro ni nejdůležitější. „Díky tomu všemu, co jsem prožila, ať už to jsou rozchody, ať už je to anorexie, tak já jsem teď spokojená a vím, co chci. A jdu si za tím. Ještě donedávna jsem nevěděla, co přesně chci, v člověku se to mění. A teď už to vím naprosto přesně, a proto jsem naprosto klidná,“ prozradila kráska.

Je přesvědčená, že ten pravý přijde. „A jestli přijde za půl roku, za rok, za dva, tak co. Já si myslím, že na kvalitní věci je potřeba si počkat,“ dodala Bučková.

Témata:

Eliška Bučková | Vágner, Jakub | stars24.cz

Vstoupit do diskuse