Jiří Pomeje si před několika dny postěžoval, že je z něj bezdomovec, který nemůže vídat svou dceru Annu To ale vytočilo jeho manželku Andreu, která promluvila.

"Říkala jsem Jirkovi, že malou může vidět kdykoli bude chtít. Stačí dopředu zavolat, domluvit se a můžou se vidět. Byla jsem proti jen v momentě, kdy chtěl mít dceru u sebe přes noc o víkendu," prozradila rozohněná Andrea.

Pak práskla, že Pomeje nebydlí sám. "Jelikož nebydlí sám, ale s dalším člověkem, a bydlení u něj není uzpůsobené pro dítě, tak jsem odmítla. Nedivte se mi, mám o ni strach a rozhodně malou nechci vystavovat zbytečnému stresu," dodala.

Ve skutečnosti je tak prý všechno jinak. Serveru super.cz řekla, že by byla ráda, kdyby se její dcera se svým otcem stýkala. "Když budu vidět, že funguje a seká latinu, tak budu šťastná. Věřte mi, že bych sama byla moc ráda, kdyby fungoval a dceru občas pohlídal. Jsem na ni sama, když jedu hrát, tak Aničku hlídá moje maminka. Pomoc by se mi hodila,” dodala.

Pak práskla to největší Jiřího tajemství: "Bezdomovec? Tím musí všechny ty chudáky na ulici pěkně naštvat. Jirka bydlí v 3+1, nemusí platit nájem ani elektřinu. V jeho věku by si klidně mohl zařídit nějaké bydlení," šokuje!

Témata:

Jiří Pomeje | Andrea Pomeje | stars24.cz

Vstoupit do diskuse