Renata Schnabelová
stars24.cz

Zpěvačka, modelka, ale především první česká Barbie, Gabriel Jiráčková, je momentálně tématem žhavých diskuzí o tom, zda - li to mladá dáma se svým vzhledem nepřehání.

To, že má prodloužené vlasy, umělé nehty a řasy, by se ještě jakž takž dalo skousnout. Ve svých sedmnácti letech má ale i napíchané rty a zvětšená prsa na neuvěřitelnou velikost číslo osm. Na to, aby poslední dvě zmiňované úpravy proběhly, tedy ještě dívka potřebovala souhlas svých rodičů.

Již v několika rozhovorech umělá kráska mluvila o názoru svého přítele právě na její četné úpravy. Jeho jméno však zůstávalo skryto. Dnes už však víme, kdo je mužem jejího srdce!

Je jím urostlý Slovák jménem Max, který dělá české Barbie navíc i manažera, uvedlo tak extra.cz. Když si před nedávnem nechávala dívenka zvětšit poprsí, hrdě hlásila, že se zákrokem její přítel souhlasí a velmi se těší. Vzápětí uvedla i to, že má v plánu ještě operaci zubů a odstranění několika žeber. Dost možná se její přítel těší i na to.

No, že je Max očividně starší než nezletilá Gabriel, by snad až tolik nevadilo. Ale nad tím, že vzhledem k jejímu nízkému věku, schvaluje všechny její naprosto zbytečné operace, zůstává rozum stát.

Témata:

Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse