Před několika měsíci hýbala českým internetem kauza mezi moderátorem Leošem Marešem a bavičem Kamilem Bartoškem alias Kazmou. Sázka o drahé Ferrari se zvrtla ve vtípek, který mnoho Čechů pobouřil, jiné skvěle pobavil. Česko se ale už zítra dozví, co se skutečně stalo.

Případ Leoše Mareše, který se stal obětí dalšího drsného žertu Kazmy a jeho One Man Show, rozdělila společnost na dva tábory. Jeden Kazmu proklíná za jeho neomalenost, hrubiánství a podlost, zatím co druhý vymýšlel konspirační teorie, podle kterých se Leoš Mareš s Kazmou domluvil ve snaze zajistit si mediální pozornost. 

Vše začalo, když Leoš Mareš uzavřel sázku. Pokud by ho někdo spatřil za volantem jakéhokoliv vozu kromě trabantu, věnoval by mu své Ferrari. Už se zdálo, že sázku má v kapse, ovšem na poslední chvíli přišel podraz. Kazma Kazmitch nachystal na Mareše past, do které by se chytil snad každý řidič. Nafingoval na něj dopravní nehodu, v rámci níž byl Mareš nucen přesednout do jiného vozu. 

Z této událost byl Mareš pořádně v šoku a stejně tak i řada dalších celebrit. Vzápětí se však objevily spekulace, že v tom oba pánové jedou spolu. To ale Mareš rezolutně odmítal. V bulváru se ale objevily informace o tom, že se Kazma s Marešem po incidentu sešli a docela si i rozuměli. To moderátor vysvětlil. "Kazma se po již zmiňované, fingované tragické dopravní nehodě se mnou opravdu během pondělka ještě dvakrát sešel, aby mě přesvědčil ke spolupráci na jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím," uvedl tehdy.

Vzápětí se na internetu je totiž dobře vidět celá zinscenovaná nehoda, která působí až neuvěřitelně děsivě. Přesně jak Mareš popisoval na svém instagramu - osobní automobil měl zezadu narazit do multikáry, která vezla kůly. Jeden z nich měl prorazit čelní sklo a doslova sevřít spolujezdce, který tak nemohl dýchat.

Mareš, který měl na uchu telefon s údajnou operátorkou záchranné služby, ještě několikrát nahlas opakuje „Mám couvnout? Mám posunout auto? Dobře" a poté nasedá do vozu a řadí zpátečku. Právě v ten moment Kazma vybíhá na scénu a s ním i celý štáb OneManShow.

Výraz oblíbeného moderátora není potřeba dlouho popisovat. Zatím co Kazma nadšeně poskakuje kolem, evidentně otřesený Mareš se snaží vzpamatovat a objímá se herci, kteří představovali zraněného spolucestujícího a řidičku. 

A zatím co Mareš se vzpamatovává, Kazma mu pouští jeho nahrávku z rádia, kde Mareš opakuje, že pokud ho někdo nachytá za volantem jiného auta, dá mu svoje bílé Ferrari 488 GTB Spider. Vzápětí se Mareš seznamuje s onou operátorkou záchranné služby, která i ve skutečnosti pracuje pro pražskou záchrannou službu.

Kazma pak ještě na konci videa dodává, že Mareš tím nevědomky pomáhá nadačnímu fondu One Man Show Foundation, která chce přispět obětem dopravních nehod. Ferrari by tak s největší pravděpodobností mělo být prodáno a částka by měla putovat na dobročinné účely. Na konci videa se pak objevuje věta „Snad jste si nemysleli, že si to auto chci nechat..."

Od té doby uplynuly čtyři měsíce, během kterých se ke kauze nevyjádřil více ani Kazma, ani Mareš. Většina lidí už přestala věřit tomu, že by šlo o součást nového Kazmova videa. To se ale ukázalo jako chyba. Na facebookovém profilu Kazmy i na billboardech po celé republice se totiž objevila čísla odpočítávající počet dní do zveřejnění nové Kazmovy One Man Show.

Pokud by někdo stále pochyboval, že celá kauza je zinscenovaná, na Streamu se objevil trailer lákající na nový díl One Man Show. Už zítra se tak Česko dozví, o co ve skutečnosti celé ty měsíce šlo.

Témata:

Kamil Bartošek alias Kazma | Leoš Mareš | stars24.cz

Vstoupit do diskuse