Spor Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance graduje. Zatímco spousta lidí považuje zpěvačku za zlatokopku, protože se odletěla rozvést do Kanady, kde je pro ni tamní právo mnohem výhodnější, na povrch vyplývají nové věci, které ukazují, co se vlastně v jejich vztahu dělo.

Plekanec se chtěl s Vondráčkovou domluvit na dělení majetku a výši alimentů ještě před samotným rozvodem. Údajně jí totiž nabízel byt v Praze v hodnotě 25 milionů korun, což zpěvačka nepřijala.

Nakonec se prý dohodli, že se rozvedou v Česku. Vondráčková ale najednou odletěla do Kanady a žádost o rozvod podala tam. Údajně k tomu měla velmi dobrý důvod. Proslýchá se, že kanadské právo je o poznání odlišné oproti tomu českému.

Manžel má například prý povinnost zařídit manželce dům stejné úrovně, jako má on sám. Navíc jí nesmí po dobu řízení odstavit od společných financí a i po rozvodu musí mít manželka zajištěnou stejnou životní úroveň, jako před ním.

Díky tomu ale spousta lidí pohlíží na Vondráčkovou jako na zlatokopku, což přiživují i mnohá média. Podle vzdáleného příbuzného zpěvačky, podnikatele Františka Vondráčka, je ale skutečnost úplně jiná. Plekanec totiž údajně zpěvačku "týral"!

"Nikdy nekoupil Lucii ani auto. Ani když byly v Kanadě mrazy a teplota klesla na minus čtyřicet pod nulou. Musela ty malé děti vláčet pěšky. Ona je ale skromná, říkala vždy, že chodí ráda pěšky. Dokonce když si jednou z bankomatu vybrala o tisíc dolarů víc na běžné potřeby, bylo hodně zle," tvrdí.

Podle něj je Vondráčková skromná holka, která se vlastně nikdy nedozvěděla, kolik peněz má její manžel na účtech a jaké nemovitosti vlastní. Blesku také řekl, že jí Plekanec sehnal byt, ale nájem zaplatil jen do 1. listopadu. "Pak se má vrátit do Čech, přitom tam kluci chodí do školy a školky a Lucie tam má práci," dodal.

Kde je pravda?

Hokejista Tomáš Plekanec před několika týdny šokoval Čechy, když oznámil, že jeho manželství se Lucií Vondáčkovou končí. Ji samotnou údajně chování jejího manžela dostalo a z rozchodu byla zdrcená. Předem o něm prý nevěděla. Nakonec se ale ukázal opak.

Od chvíle, kdy hokejista slavnou českou zpěvačku požádal o ruku, uplynulo už sedm let, během kterých se přestěhovali do Kanady a mají spolu dvě krásné děti.

Po jejich rozchodu se ale na veřejnost dostávají stále nové a nové informace o tom, co co se vlastně stalo a proč toto manželství ztroskotalo. O problémech mezi manželi se hovořilo už před rokem, Lucka se tehdy ale dušovala, že je vše v naprostém pořádku a že by Tomáše nevyměnila. 
Spekulace o manželské krizi tehdy důrazně odmítala.

Objevily se také spekulace, že důvodem rozchodu je někdo třetí. To ale Vondráčková popírá a domnívá se, že v tom žádná další osoba není. Posléze se ale ukázalo, že se Plekanec skutečně vídá s tenistkou Šafářovou. A Vondráčková naopak údajně s hercem Matějem Hádkem.

Hokejista také později oznámil, že se na definitivním rozchodu prý oba dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než to oznámil na Facebooku. Vondráčková ale vypadala velmi překvapeně. Plekanec také tvrdí, že rozvod připravovala Vondráčková už před rokem. Kde tedy leží pravda?

Témata:

Lucie Vondráčková | Tomáš Plekanec | stars24.cz

Vstoupit do diskuse