Herečka Berenika Kohoutová zveřejnila poměrně odvážnou fotku svého těla. A přestože je na ní nahá, své vnady neodhalila, protože ji snímek zachycuje jen zezadu. I tak ale obrázek pošimrá fantazii nejednoho muže.. i ženy!

„Dobré ráno, Lisabone,“ napsala k provokativní fotce herečka, která se proslavila díky seriálu Modrý kód či díky show Tvoje tvář má známý hlas.

Jenže mnohým fanouškům na Instagramu se snímek nelíbí – ba přímo naopak! „To je nechutný,“ napsala jedna z uživatelek. „To jsem opravdu potřebovala vidět. To už je trošku moc. Hnus,“ přidala se další. „Docela už přeháníš.... nech si tyhle fotky pro tebe,“ poradil jí další fanoušek.

#DobréRánoLisabone

Příspěvek sdílený Berenika Kohoutová Official (@berenika_kohoutova_official),

Těm, kteří se takto vyjadřovali, má herečka jasný vzkaz! „Všechny dvanáctileté holky na mým IG se můžou samy rozhodnout, jestli se jim můj zadek líbí nebo ne!“ vzkázala.

Našli se ale i tací, kterým se snímek líbil. „Náhodou parádní fotka! Nechápu ty znechucený komentáře tady, vždyť takhle vypadáme všichni, tak co řešíte?“ zajímalo jednoho z diskutujících. „Krutá fotka! Otevírá brány představivosti,“ pochvaloval si jeden z mužských fanoušků.

A svou někdejší kolegyni z Hlasu podpořila i Anička Slováčková! „Suuupr!!!!“ okomentovala Bereničin zadek!

Další zaujalo Bereničino tetovaní na zadečku, A tak je zajímalo, co knoflík s rudou nití symbolizuje. „No, kdysi dávno význam měl, bylo to mé první tetování. Ale jak to tak občas s kérkama bývá, význam vymizel, tetování zůstalo,“ vysvětlovala herečka.

Témata:

Berenika Kohoutová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse