Lidé točící se kolem Lucie Vondráčkové opět budí vášně! Zatímco ještě nedávno se přetřásal hlavně vztah Tomáše Plekance s Lucií Šafářovou, oči veřejnosti se nyní obrací k chlapům okolo slavné zpěvačky. Navzdory očekávání ale neodjela do Kanady sni s Plekancem, ani s Matějem Hádkem.

Lucie Vondráčková opět odletěla do Kanady. Před týdnem si tam sice zaletěla na otočku podepsat rozvodové papíry, poté se ale vrátila a následně před pár dny odjela na delší dobu. 

Vondráčková se tam vrací z praktických důvodů. Musí nejen vypravit své ratolesti do školy, ale také tam má práci. V Kanadě totiž natočila jeden film a na druhém nyní pracuje.

K překvapení všech ale neodletěla sama. Kromě toho, že se chystá na rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem a média už nyní spekulují, že půjde o ostře sledovanou bitvu o miliony korun, do popředí se dostali lidé točící se kolem obou manželů.

Poté, co se ukázalo, že se Plekanec skutečně vídá se Šafářovou, jak se spekulovalo, měla veřejnost měla okamžitě jasno o tom, kdo je ten "špatný". Kamery ale odhalily o poznání překvapivější věc, a totiž, že zpěvačku po nocích navštěvoval herec Matěj Hádek.

Paradoxně to ale nebyl on, kdo s ní odletěl, nýbrž producent Stanislav Dvořák. "Ani nikam nechtěl letěl. Tušil, že u odbavení budou novináři a že ho zase s Lucií budou spojovat. Tak chtěl přiletět až za pár týdnů, ale Lucka ho uprosila. On je hrozně hodný kluk. Ji samozřejmě bezvýhradně zbožňuje. Ale kulantně řečeno, Lucie opravdu nepatří k objektům jeho zájmu. Letěl tam jako její opora," řekl pro extra zdroj z jeho okolí.

Co se mezi nimi stalo?

Hokejista Tomáš Plekanec před několika dny šokoval Čechy, když oznámil, že jeho manželství se Lucií Vondáčkovou končí. Ji samotnou chování jejího manžela šokovalo a z rozchodu byla zdrcená.

Od chvíle, kdy hokejista slavnou českou zpěvačku požádal o ruku, uplynulo už sedm let, během kterých se přestěhovali do Kanady a mají spolu dvě krásné děti.

Po jejich rozchodu se ale na veřejnost dostávají stále nové a nové informace o tom, co co se vlastně stalo a proč toto manželství ztroskotalo. O problémech mezi manželi se hovořilo už před rokem, Lucka se tehdy ale dušovala, že je vše v naprostém pořádku a že by Tomáše nevyměnila. 
Spekulace o manželské krizi tehdy důrazně odmítala.

Objevily se také spekulace, že důvodem rozchodu je někdo třetí. To ale Vondráčková popírá a domnívá se, že v tom žádná další osoba není. Posléze se ale ukázalo, že se Plekanec skutečně vídá s tenistkou Šafářovou.

Hokejista také později oznámil, že se na definitivním rozchodu prý oba dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než to oznámil na Facebooku. Tvrdí také, že rozvod připravovala Vondráčková už před rokem. 

Témata:

Lucie Vondráčková | Tomáš Plekanec | stars24.cz

Vstoupit do diskuse