Neshody a rozchod mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem se na zpěvačce negativně podepisují. Všímají si toho dokonce i v zahraničí!

Rozvod, hádky, ale i tahanice o peníze. To je jen zlomek z toho, s čím se Vondráčková po rozchodu s Plekancem musí vyrovnávat. SLovenský bulvár si ale všímá, že na pohodě zpěvačce nepřidává ani fakt, že jen krátce poté, co dvojice oficiálně potvrdila krach vztahu, se po Plekancově boku objevila Lucie Šafářová.

Novináři tvrdí, že sedmileté manželství, ze kterého vzešli synové Adam a Matyáš, se už v žádném případě zachránit nepodaří. A vidí, jak se celé martirium hrozným způsobem podepisuje právě na Vondráčkové.

"Za vše mluví také aktuální vzhled blondýnky, která v posledních dnech vypadá hůř než kdykoliv předtím. Vždy usmívající a svěží Vondráčková se změnila k nepoznání," píše například slovenský web Topky.

"Lucie je už na první pohled ztrhaná, unavená, nešťastná a působí, jakoby zestárla o několik let. Na druhé straně, při tom všem, s čím se momentálně musí v soukromí pasovat, na tom není nic překvapivé," dodává.

Hokejista Tomáš Plekanec před několika dny šokoval Čechy, když oznámil, že jeho manželství se Lucií Vondáčkovou končí. Ji samotnou chování jejího manžela šokovalo a z rozchodu byla zdrcená.

Od chvíle, kdy hokejista slavnou českou zpěvačku požádal o ruku, uplynulo už sedm let, během kterých se přestěhovali do Kanady a mají spolu dvě krásné děti.

Po jejich rozchodu se ale na veřejnost dostávají stále nové a nové informace o tom, co co se vlastně stalo a proč toto manželství ztroskotalo. O problémech mezi manželi se hovořilo už před rokem, Lucka se tehdy ale dušovala, že je vše v naprostém pořádku a že by Tomáše nevyměnila. 
Spekulace o manželské krizi tehdy důrazně odmítala.

Objevily se také spekulace, že důvodem rozchodu je někdo třetí. To ale Vondráčková popírá a domnívá se, že v tom žádná další osoba není. 

Plekanec ale později oznámil, že se na definitivním rozchodu prý oba dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než to oznámil na Facebooku. Tvrdí také, že rozvod připravovala Vondráčková už před rokem. Nyní oba zřejmě čeká nepříjemná bitva o majetek.

Témata:

Lucie Vondráčková | stars24.cz

Vstoupit do diskuse