Petra Sedláčková
stars24.cz

Herečka Veronika Arichteva (32) přiznala, že lituje své volby! Před půl rokem se totiž musela rozhodnout, jestli dá přednost dítěti nebo oblíbené soutěži StarDance. Vybrala si to druhé. S odstupem času by se ale rozhodla jinak!

Před šesti měsíci dostala herečka nabídku zúčastni se soutěže StarDance. Pořad se ještě ani nezačal vysílat a herečka přiznává, že to možná byla chyba!

„Je to víc jak půl roku, kdy jsem zvažovala, jestli se pokoušet o miminko nebo o tanec. Volila jsem jednodušší variantu. StarDance,“ vysvětluje teď Arichteva.

„Musím přiznat, že bych za cca dva měsíce radši byla máma, než si stoupla v přímým přenosu před lidi s něčím, co vůbec neovládám. Únava počítám bude podobná, chyby, nekoordinovanost pohybu, laktaneční psychóza a obavy z dalšího dne taky. Ale s miminem se nikde prezentovat nemusím!!!“ říká teď známá herečka.

Její manžel a režisér Biser A. Arichtev ji ale podporuje a stojí za ní. „Budeš skvělá v obojím! A když tě to nezabije, vymyslíme další level. Počítám nejmíň s trojčaty!“ říká filmař.

Témata:

Veronika Arichteva | StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse