Smrt jednoho z nejpopulárnějších klubových hudebníků Michala Maudra známého pod aliasem DJ Loutka zasáhla jeho fanoušky i kolegy. Pro nejbližší přátele ale o tak velké překvapení nešlo. Hudebník se totiž dlouhodobě velmi trápil.

DJ Loutka se v noci na neděli v pražském bytě oběsil! "Můžeme potvrdit nález těla v Praze 10. Detaily o totožnosti ani místu nálezu ale kvůli pozůstalým uveřejnit nemůžeme. Případ vyšetřujeme, ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že by osoba zemřela cizím zapřičiněním," řekl serveru stars24.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Hudebník se oběsil v bytě své přítelkyně Magdy, a právě jeho láska k ní je údajně důvodem sebevraždy. Tvrdí to deník Blesk s odkazem na přátele zemřelého Michala.

"Michal se ve vztahu s Magdou dlouho trápil. Ze začátku věřil, že se konečně usadí a třeba i založí rodinu, ale došlo to tak daleko, že se hádali na veřejnosti, Magda ho sprostě urážela a ponižovala. Michal byl velmi citlivý chlap, který si všechno strašně bral. Ona ho prostě utýrala," řekl deníku informovaný zdroj.

Situace zašla údajně tak daleko, že začal brát depresiva. Ani ta mu ale nepomohla se s partnerskou krizí vypořádat. Sáhl proto po tom nejtvrdším řešení.

DJ Loutka se vyučil automechanikem, v roce 1991 ale odstartoval svou hudební kariéru. Neodmyslitelně je spjat s klubem Roxy, kde loni oslavil padesátiny. Jeho párty se staly slavné po celé Evropě.

Na scéně působil neuvěřitelných 27 letech a byl jedním z předních umělců, který se zasloužil o rozvoj elektronické hudby v Česku. Ve svém oboru byl legenda a účastnil se pravidelně i řady festivalů.

Témata:

Michal Maudr alias DJ Loutka | stars24.cz

Vstoupit do diskuse