Jiří Krampol se pořádně naštval. Všechno podle něj bylo jinak!

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

15. července 2023 11:13

Jiří Krampol nedávno oslavil půlkulaté 85. narozeniny a na svůj věk vypadá stále skvěle. Ve stáří není neobvyklé sem tam trpět nějakými zdravotními problémy, podle populárního herce a baviče je to ale někdy trochu jinak, než se uvádí!

Nejmenovaný celostátní deník před nedávnem informoval o tom, že herec skončil na kyslíku v nemocnici. Údajně se mu udělalo zle po cestě domů a v noci se měl začít dusit, takže mu sousedé údajně museli zavolat záchranku, která jej převezla na jednotku intenzivní péče v pražské Nemocnici Na Františku.

Podle herce to ale bylo trochu jinak. "Dop*dele, proč to píšou, když to nemají ověřený? Který hovado to může napsat, když to neví?!" naštval se podle magazínu Sedmička.

"To je opravdu strašně blbý, protože ti kulturní pracovníci, co jezdíme na zájezdy, řeknou: 'Ježiš, ten Krampol už je v háji.' Přesně takhle už mi zrušili dvě představení!" dodal. 

Údajně si jen odjel domů odpočinout a večer přijel do divadla, kde měl speciální představení ke svým 85. narozeninám s názvem Život je sranda.

Přišli mu navíc veřejně pogratulovat například Michal David, Martin Dejdar, Uršula Kluková, Bohuš Matuš nebo zápasník Karlos Vémola.

 

Témata: Jiří Krampol