Soukupova kritika Varů se obrátila proti němu: Jaromíre, podívejte se, co máte doma!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

13. července 2023 10:40

Letošní karlovarský filmový festival už je několik dní minulostí, přičemž dění v lázeňském městě se rozhodl zhodnotit také Jaromír Soukup. Jenže kritika některých manýrů se jaksi obrátila proti němu a rovněž proti jeho partnerce Agátě Hanychové. Lidé je nešetřili!

Soukup na instagramovém videu kritizoval, že hlavními hvězdami nejsou ve Varech filmoví tvůrci a herci, jak by to podle něj mělo být, ale celebrity, které jezdí oznamovat rozchody či miminka, předvádět se a popíjet.

"To teda nevím, jestli obnovitelé festivalu v čele s Jiřím Bartoškou chtěli," poznamenal na závěr. Z reakcí je ale zřejmé, že se kritika obrátila proti němu. 

Lidé tak v komentářích například vyjádřili názor, že miliardáře zřejmě štve, že nedostal pozvánku. Častým terčem se pak stala jeho partnerka. "To samé dělala ta vaše Agáta," konstatoval jeden z diskutujících. 

"Jaromíre, přijde mi nešťastné, s ohledem na to, koho máte vy po svém boku, abyste se takto vyjadřoval k zúčastněným. Vaše milá byla ve své kariéře také béčková, ne-li až céčková," napsal někdo další. "Zajímavé. Jednu takovou zetkovou celebritu máte doma," přisadil si jiný uživatel sociální sítě.

"Řekl déčkovej reportér a zetkovej kuchař, kterýho nikdo nikam nezve, protože akorát blbě kecá," stojí v dalším kritickém komentáři. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová