Pavlína Pořízková prozradila, co u mužů nesnese!

Pavlína Pořízková 3

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

28. června 2023 13:46

Pavlína Pořízková v Praze pokřtila knihu Bez filtru, ve které se věnuje tématům stárnutí, vztahů, ale i krásy a lásky. Při té příležitosti na sebe sama prozradila, že vždycky byla prostořeká, akorát od ní lidé nechtěli slyšet pravdu.

Měla jsem vždycky tu prostořekost, akorát že lidi ode mě moc nechtěli slyšet pravdu, co já si myslím třeba o světě, politice nebo i modelingu. Lidi chtěli vědět, co používám za krém. Takže jsem neměla vlastně moc tu možnost mluvit bez filtru, protože to nikdo nechtěl slyšet," svěřila se serveru idnes.cz.

"Teď najednou z nějakého důvodu, možná protože máme tolik nepravého a neautentického tam venku, na sociálních sítích a v médiích, že to možná lidi trochu nudí a že se rádi podívají někam, kde je prostě trochu víc pravdy, což bych teda byla já," dodala.

V životě ji potkala tragédie, když jí zemřel její osudový partner Ric Ocasek. Aktuálně je jejím přítelem producent a režisér Jeff Greenstein, prozradila ale, co by na něm nikdy nesnesla.

"Kdyby na mě žárlil, tak by nebyl můj partner. Já absolutně nebudu akceptovat muže, který si myslí, že moje tělo je jeho. Může si ho půjčit, ale co s ním budu dělat je na mně," řekla pro extra.cz.

Přesto se její vztah od toho předchozího liší. "Je to jiné tím stylem, že je to láska, která není založená na tom vzrušení, jestli mě chce, nebo mě nechce. Já jsem si myslela, že vzrušenost byla to zamilování, ale fakticky není. To je to, co jsem se dozvěděla teď. Že být zamilovaná neznamená, že musíš trpět. Nemusíš furt někde brečet. To láska nemusí být," uvedla.

Podotkla také, že sama se sebou má čistý vztah. "Protože to máš z dětství. Odmalička jsem chtěla a pro mě největší cíl v životě byla láska, být milována v rodině, rodiči. Myslela jsem si, že mě moc nechtěli, a tak jsem furt hledala lásku. A když jsem si myslela, že jsem ji našla, tak to bylo spíš, že jsem byla obdivována. To nebyla doopravdická láska, protože jsem nevěděla přesně, co láska byla. Teď teda, když stárnu a mám tady tenhle obličej, co mám, a mám vrásky, říkám si, kdybych si toto oddělala, tak bych to nebyla už tak přesně já," řekla.

Témata: Pavlína Pořízková