PRŮVODCE StarDance 2023: Návrat z poroty na parket, manželé a mnoho dalšího!

ČT představila účastníky 12. řady StarDance.

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

26. června 2023 13:53

O nadcházejícím víkendu začnou letní prázdniny a právě po nich se na televizní obrazovky vrátí StarDance. Česká televize v minulém týdnu odhalila složení párů. Co všechno už víme o chystané dvanácté řadě?

StarDance naposledy proběhla na podzim 2021. Vítězi jedenácté řady se stali již zmínění Cina a Mašková. Ve finále se s nimi utkali farářka Martina Viktorie Kopecká a krasobruslař Tomáš Verner.

Co jsme věděli už dříve?

Při starém vše zůstává u moderátorů a v podstatě i u porotců. Pořadem budou provázet Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů se chystají hodnotit Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Složení tanečních párů

Známou herečku Ivanu Chýlkovou spárovali s Janem Tománkem, který se - jak už bylo dříve avizováno - vrací z poroty na parket. Její kolega David Prachař protančí střevíce v doprovodu Zuzany Dvořákové Šťastné. Pekař Josef Maršálek utvoří pár s Adrianou Maškovou.

Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk se představí s Lenkou Norou Návorkovou.

Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provede televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojí síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance Česká televize