PRVNÍ SLOVA Karlose Vémoly po porážce: Tělo to nedává, oči to odnesly!

Karlos Vémola a Lela Ceterová. 3

Autor: Pavel Krejčí, stars24.cz

22. května 2023 8:53

Téměř celý den si fanoušci MMA museli počkat na první slova poraženého Karlose Vémoly po zápase s Patrikem Kinclem. Terminátor, jak se mu přezdívá, mimo jiné nastínil, jak na tom zdravotně je.

Vémola uvedl, že mu zápas nevyšel podle představ. "I když dost lidí říkalo, že jsem to vyhrál, tak teď je to jedno, protože jsem to měl ukončit a nenechat nikoho na pochybách," podotkl s tím, že ale do pátého kole šel s domněním, že vede. V ringu sice soupeři ruku nepodal, ale na síti porážku uznal.

"Patrik je šampionem, tak to prostě je. Pokud chcete šampiona porazit, musíte ho přejet nebo ukončit, a to se mně bohužel nepovedlo," vysvětlil fanouškům.

Podle Terminátora šlo o jeho poslední zápas v kategorii do 84 kilogramů. "Žádný další hazardování s vlastním zdravím. Jsou tady na to mladší a lepší kluci, a moje tělo už to prostě nedává, to je fakt," konstatoval.

Tvrdí také, že ho mrzí absence na tiskové konferenci po zápase. "Bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná, tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví bylo přednější," svěřil se.

"Teď mám čas dát se dohromady. Moje kariéra ale ještě neskončila. Mám s Oktagonem už domluvené zápasy a ty určitě dodržím, jsem přece jenom šampionem polotěžký váhy. Co bude dál, to se uvidí. Vše si ještě v klidu promyslím," uklidnil své zaryté příznivce.

Vémola se chystá prozradit více v jednom pořadu. "Do té doby si ale chci trochu odpočinout a věnovat se rodině, na kterou jsem v poslední době neměl kvůli přípravě na zápas čas. Rodina je prostě na prvním místě. Tak mi zkuste dopřát trochu klidu," dodal. 

Témata: Karlos Vémola