Hořkosladké narozeniny Zuzany Bubílkové: Oslavva i otec v nemocnici!

Zuzana Bubílková 2

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

20. května 2023 15:00

Takovou oslavu narozenin si satirička a moderátorka Zuzana Bubílková ani ve snu nepředstavovala. Bílá limuzína s projížďkou po Praze, květinové dary, jídla a pití co hrdlo ráčí. A dva skvostní gratulanti: oblíbený zpěvák Jan Bendig a mladá zpěvačka Lucia Sosna.

"Dojalo mě to, to se přiznám. Čekala jsem cokoli, ale tohle ne. Dlouhá bílá limuzína, kterou jsem ještě nikdy nejela a v které v Americe vozí jen hvězdy a najednou stojí před mým panelákem. Tam jsem to ještě ustála, ale potom mi přišla gratulovat ta mláďata a každý přinesl dárek či kytku, to už slzy vyhrkly samy. Vzalo mě to, říkala jsem si, musela jsem čekat až do 71. narozenin, abych se dočkala takové oslavy," usmívala se přes slzy Zuzana Bubílková, která musela v minulých dnech přehodnotit své plány.

"Můj devadesátipětiletý otec upadl a odvezli ho do nemocnice. Tam zjistili, že dva roky po covidové pandemii má covid a chřipku zároveň. Moje devadesátiletá máma z toho byla tak vystresovaná, že jí praskl žaludeční vřed, o kterém nevěděla, že ho má. Je v nemocnici také. Ale už je to dobré a pomalu se mi začnou vracet domů. Zrušila jsem proto i let za synem do Ameriky, který čeká narození druhého potomka. Stejně bych měla nervy, co se děje u rodičů v Čechách. Za synem se vypravím, až bude doma všechno v pořádku."

Honza Bendig se se Zuzanou Bubílkovou nikdy nesetkal, proto byl rád, že může přidat svoji osobní gratulaci a zazpívat písničku ženě, kterou obdivuje. "Sleduji její instagram, tam je dost ostrá. Líbí se mi, jak je 'držkatá', a to nejsem vulgární, hodně jsme se nad tím slovem se Zuzankou nasmáli. Miluji její humor, obdivuji její temperament, takové lidi chci mít kolem sebe. Já jsem byl dárkem pro Zuzanu Bubílkovou a přiznám, že mně nikdy nepřišla gratulovat žádná slavná osobnost. Vždycky jsem si přál, aby na mé narozeniny přišel Karel Gott, to už se ale splnit nedá."

Přestože je mladé zpěvačce Lucii Sosně teprve dvacet let, satirické glosy Zuzany Bubílkové poslouchala už jako školačka. "Každé ráno mě děda vozil do školy a těšili jsme se, až ji uslyšíme z rádia. A teď Zuzanku potkávám osobně, to je pro mne zážitek," usmívala se Lucia Sosna, která na svém pěveckém umění tvrdě pracuje.

Témata: Zuzana Bubílková