V březnu se maminkou stala Jenovéfa Boková, ale dosud se radostnou novinkou z osobního života moc nechlubila. To se nyní konečně změnilo. Na instagramu ukázala první fotky a prozradila další podrobnosti.

Boková rodila na Bulovce, takže nezapomněla na úvod poděkovat tamnímu personálu za péči o ni i její novorozenou holčičku. "Nikdy jsem nečekala, že by se mi z šestinedělí nechtělo domů," svěřila se.

"Asi za to mohl i ten fakt, že jsem dostala krásný pokoj a byl tam se mnou celou dobu můj Adam. To hodně na psychiku pomůže a přála bych si, aby tohle mohla zažít každá novopečená maminka," podotkla.

Herečka jmenovitě poděkovala také porodní asistentce. "Přála bych každé ženě, aby měla vedle sebe partnera, před kterým se nemusí stydět odhalit v těch nejintimnějších a nejzranitelnějších chvílích a možnost mít se o něj opřít psychicky i fyzicky," vysvětlila.

"Myslím na všechny maminky, co z nějakého důvodu jsou na svoje miminka samy. Všechny maminky jsou hrdinky, ale vy jste superhrdinky!" dodala Boková.

Témata:

Jenovéfa Boková | stars24.cz