Ivana Gottová prošla se svým manželem, hvězdným zpěvákem Karlem, jedním z nejhorších období v životě. A zatímco on ležel v nemocnici, ona se vydala na stejnou dráhu, jako Karel.

Nevydala se ale na pěveckou dráhu, nýbrž začala malovat. Gott totiž není pouze zpěvák, ale všestranný umělec, který to se štětcem umí stejně dobře jako s mikrofonem.

"Tak dlouho jsem Karlovy štětce čistila, až jsem si jednou v noci po návratu z nemocnice na za plátno taky sedla. Malování mi psychicky pomáhalo náročné chvíle manželovy léčby zvládnout," řekla Blesku.

"Od počátku našeho vztahu se mi přes rameno Ivanka dívala a pozorovala mě při malování. Dnes si spolu ve volných chvílích rádi malujeme a vzájemně se inspirujeme, ale přitom zůstáváme stylem i směrem každý svůj," dodal Gott.

Je vidět, že jsou pro sebe jako stvořeni. Ostatně na začátku roku oslavili 10. výročí svatby, a to ve velkém stylu. 

Jaká slova věnoval Zlatý slavík své drahé polovičce k desetiletému výročí svatby? "Moje milovaná Ivanko, děkuji Ti za našich prvních deset let manželství (a celkově krásných 18 let našeho vztahu), ve kterých jsem se přesvědčil, že jsi pro mě ta pravá. Děkuji Ti za vše a jsem šťastný, že Tě mám," uvedl tehdy několikanásobný slavík.

Do o 37 let mladší Ivany Macháčkové se Gott "zakoukal" v roce 1998 při vyhlášení výsledků ankety TýTý. V té době působila jako manážerka v pražském Divadle Broadway. Tenkrát mu prý Macháčková dala schválně špatné telefonní číslo, protože byli ještě oba zadaní.

Zpěváka to ale neodradilo a po roce spolu začali chodit. Nebyla to ale láska na první pohled. "Dlouho mě dobýval," přiznala Macháčková. Zamilovanost prý přicházela postupně.

Témata:

Karel Gott | Ivana Gottová | stars24.cz

Vstoupit do diskuse